mockeliuniene
Nuotr. Rita Mockeliūnienė mano, kad nereikia suturėti savyje šviesių išgyvenimų. „Reikia stengtis išlikti nuoširdžia, tikra. Būti savimi“,– sako moteris.


Sima KAZARIAN

„Visi matome tuos pačius dalykus, bet įsižiūrime į juos labai skirtingai“,– teigia tautodailininkė Rita Mockeliūnienė. Be poezijos, rankdarbių ir kitų menų moteris daug dėmesio skiria fotografijai. Apie tai, kaip šis menas atėjo į jos kasdienybę, šiandien ir kalbamės.
nova1
Nuotr. „Novos“ ansamblis tarsi etnokultūros aukso lobynas: siekia išsaugoti kraštro tradicjas, papročius ir perduoti jaunajai kartai.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Tokiu kvietimu folkloro ansamblis „Nova“ visus sukvietė į ansamblio veiklos 20-metį, kuris vyko Griškabūdžio kultūros centre. Šventėje dalyvavo esami ir buvę ansambliečiai, kuriems netrūko sveikinimų bei linkėjimų, taip pat daugybė svečių. „Nova“ 20 metų kūrybinės veiklos jubiliejaus šventei paruošė išskirtinę programą apie nesibaigiantį žemdirbio darbų ciklą.
rugyte galerija
Nuotr. Kai nori padaryti pertrauką tarp darbų, renginių, mokyklos, visuomeninės veiklos ar tiesiog realizuoti save, Lolita Rūgytė ima tapyti etiudus.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį penktadienį „Žiedų galerijoje“ atidaryta dailininkės Lolitos Rūgytės etiudų paroda „Pertraukos“. Joje dailininkė pristatė  nedidelio formato darbus, kuriems simpatiją jaučia nuo studijų laikų.
verpejos
Nuotr. Renginyje dalyvavusios mūsų rajono verpėjos pamokė verpti jaunąją kartą.

Agnė NAUMAVIČIŪTĖ

Praėjusį sekmadienį Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyko jau penktoji tradicine tapusi rajoninė verpėjų šventė, į kurią sugužėjo verpėjos iš visų rajono kampelių.
sokiai siaustinis
Nuotr. Pereinamojo festivalio-konkurso taurė komisijos sprendimu iškeliavo į Panevėžį – nugalėtojais tapo Juozo Balčikonio gimnazijos liaudiškų šokių grupė „Siaustinis“.


Agnė NAUMAVIČIŪTĖ

Praėjęs penktadienis Šakių „Varpo“ mokykloje buvo kupinas muzikos, šokių, gausių plojimų ir netylančio juoko. Čia vyko respublikinis ugdymo įstaigų ir kultūros centrų liaudiškų šokių grupių festivalis-konkursas „Šokis mus jungia 2016“.

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos