kiveryteSekmadienį baigėsi „Lietuvos talentų“ superfinalas, kuriame pasirodė ir du Šakių cirko „Šypsena“ artistai. Iš dešimties superfinalo dalyvių Rūta Kiverytė iškovojo trečiąją vietą.

Nuotr. Marijus Mikutavičius negalėdamas patikėti merginos lankstumu juokavo, kad Rūta Kiverytė tikriausiai išvis neturi stuburo.

Pusfinalyje pirmiau laimė nusišypsojo vienaračiu važinėjančiam Jurui Pratusevičiui, o vėliau į finalą pateko ir kita cirko artistė - lanksčioji Rūta Kiverytė. Tad tiesioginiame eteryje tarp dešimties dalyvių grūmėsi net du Šakių cirko „Šypsena“ artistai. Tiesa, Rūta nėra šakietė, tačiau ji ne vienerius metus dėl savo mėgstamo užsiėmimo važinėja iš Vilkaviškio ir treniruojasi ,,Šypsenoje”.

Nors R. Kiverytė dar prieš pusfinalį turėjo sveikatos problemų - jai buvo trūkę kojos raiščiai - tai merginai nesutrukdė siekti užsibrėžtų tikslų. Ji puikiai pasirodė ne tik pusfinalyje, bet ir tiesioginiame eteryje. Reiklioji komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė vilkaviškietės pasirodymą pavadino nuostabiu, o ir Vytautas Šapranauskas bei Marijus Mikutavičius buvo apstulbę ir neturėjo ką pridurti. Pastarasis negalėdamas patikėti merginos lankstumu juokavo, kad Rūta tikriausiai išvis neturi stuburo. Visgi neužteko komisijos palaikymo, kad mergina laimėtų pagrindinį – 10 tūkst. eurų superfinalo prizą. Žiūrovai nusprendė, kad pirmosios vietos labiausiai vertas klasikinį kūrinį sudainavęs Marius Petrauskas (5100 balsų), antroje vietoje liko taip pat dainininkė Dorotėja Kravčenkaitė (3200 balsų), o trečioji vieta atiteko mūsiškei R. Kiverytei (3100 balsų). J. Pratusevičius šį kartą tarp laimingųjų nepateko.
 
Kaip buvo kalbama po tiesioginės transliacijos, stebuklas Lietuvoje neįvyko ir čia, kaip įprasta, talentingiausias pripažįstami tie, kurie dainuoja. Visgi „Šypsenos“ vadovas Raimondas Januševičius džiaugėsi sulaukęs daugybės komplimentų, kad tokiame miestelyje kaip Šakiai ugdomi tokie talentai. Tai, pasak vadovo, tik įkvepia optimizmo ir motyvacijos dirbti toliau. Be to, didžiojoje scenoje superfinale buvo rodytas tikrasis cirko menas, kuris daug kam tiesiog nepažįstamas. Pasak R. Januševičiaus ir Juras, ir Rūta vienas kitą labai palaikė ir tikslo pelnyti pagrindinį prizą neturėjo. „Tai jau buvo ne mūsų rankose. Mes atlikome savo darbą, parodėme programą, o toliau viską sprendė tik žiūrovai“, - kalbėjo cirko studijos vadovas. Taigi rezultatai netgi pranoko šakiečių lūkesčius. Be to, kai į tokį konkursą eini su nuostata, kad tikrai laimėsi, tenka skaudžiai nusivilti, kai taip neįvyksta. „Graudu žiūrėti į verkiančius vaikus, kai iš anksto ateina įsitikinę, kad laimės. Mūsiškiams taip nebuvo. Viskas tvarkoje. Pasirodymais žemės neapvertėme, tačiau ir toliau dirbsime ir rodysime tai, ką mokame“, - tikino pašnekovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos