Liepa - švenčių mėnuo. Kažkada sako karūnavome net Karalių...
Kai pradėjome linksmiau gyventi, pradėjome švęsti ir dainų šventę. Ką tos dainos ir šokiai - ilgainiui pabodo. Tų pagėrimų vis dažniau pasitaiko, o kas per balius be dainų???. Žinoma, šokiai pabimbus, nebūtini ir taip kaip kūlverstukai pievose vaidiname...
Tie nevėkšlos - negeriantys, mus artistais vadina, gerai dar , kad ne didžiojo teatro, o tai stengtis reikėtų. Negi pavesi blaivininkus...

Vyrai, kaip vyrai - prie technikos traukia. Jie jau senai pėsti nevaikšto. Va ir mūsų Palyvanosių kaime, visa eskadrilė dviratininkų yra.
Naudojamės ir kosminiu ryšiu, jei kuriam jau blogai, nelaimėje nepaliekame... Spust mobilaką ir pagalba atskris nors iš mėnulio.

Kai Landsbergis tautą išsivedė iš Rusų kosmadromo, staigiai sukūrėme savo sistemą, su pakilimo takais, dažname kaime.
Miestiečiai turi kito transporto, o ir kosminio kuro pas juos lentynos lūžta...
Pakilimo takais naudojamės tik mes - kaimiečiai, nes miesčionai tingi. Jie guli tiesiog prie kosminio kuro degalinių, o žiemą sulenda į pogrindį,- "šilumines trasas"

Tai negi moterys atsiliks, išsikovojo lygias teises, o kad vėlokai susigriebė, tai dabar pasispardė ir vyrukus tirtančioms šlaunelėm, - net lenkia...

Nei jos gydymui pasiduoda, nei mažesnėms normom geria, nei į pilstuką - spjauna... Palieka ir vaikučius, o kai tie kabinasi į sijonus, tai verkdamos, žinodamos, kad daro negerai - tekinom bėga į pakilimo taką. Žaibiškai pakyla ir negi užpelanguosi neturėdamas aparatūros.

Palyvanosių kaimas dabar rašo projektą, gal laimėsime? Aparatūros reikia ir pakilimo takui - saugumas visur reikalingas. Va šeštadienį, viena porelė grybauti susiruošė. Labai jau įtikinamai pareiškė, kad grybų yra, o jų visi norime. Tai ir apgavo mano anūkėlį, o tas nesulaukdamas ėmė ir pasinaudojo mano kosminiu ryšiu:

- Alio, mamyte, ties kur randiesi, gal grybus nevalioji parnešti? Aš atvažiuočiau su savo naikintuvėliu...
Telefone pasigirdo tik neaiškus vebliojimas ir pypt, pypt, pypt...

- Tėvuk, mamytė vėl prigavo, girdėjau kosminius pypsėjimus.
- Ji jau skrieją, bet ne aplink žemę, o Duobiškiuose nutūpė - žinai, pas tą Jurgį kur...

Bandau susirišti aš pats ir net pyktelėjau, kai išklausiau žinutę:
- Telefonas yra išjungtas, arba už ryšio zonos ribų...
Reiškia mažius nemelavo, o aš pavėlavau - "Erdvėlaivis" su brangenybe išskriejo iš saulės sistemos ribų...

Permiegojom neramiai. Ryte kreipiuosi pagalbos į 02. Taip ir taip, - pakilo, paliko, padėkit ir nurodau adresą. Padėti nieko negalime - aiškina mandagus moteriškas balsas. Gėrimas, tai joks nusikaltimas, jeigu dar voliotųsi viešoje vietoje,- baustume, o dabar kambaryje.
-Tai ne pirmas ir ne penktas kartas, registruokite tada lindynę ir ...
Vietiniai nesiskundžia, - negalime. Skimbtelėk Vaikų Teisėm.

- Alio, mamytė išskrido, padėkite sugrąžinti, pasakoju vedėjai.
-Taaip, o kiek metukų vaikui? Antraklasis, jau didelis - galime paimti į vaikų namus...
- Klausykite pone V....ne, ne nuo to galo pradedate – mums reikia mamytės, o gyventi mes turime kur.
- Tada skambinkite į Policiją, mes tik vaikučius globojame, o ne mamas...

Geriausiai tai rašyti projektą, į ES laimėti milijoną ir už tuos pinigus pasamdyti šungaudžius, tada bus tikra organizacija, kuri padės.
Aš tik nesuprantu, kam mes mokame atlyginimus policijai, kad ji tokia negalinga, o gal įstatymai priimami tik tokie, kad būtų bardakas.

Apie Vaikų Teises kalba kita - jos nereikalingos, nes ne vaikus reikia atiminėti iš šeimų, bet kontroliuoti girtaujančius tėvus. Rado komisija girtus ar begeriančius, bizūnu per nugarą ir baigtųsi kalbos ir gėrimai. Girtuoklį jau tik jėga galima nugalėti ir nereikia  žmogaus teisių čia jokių prikaišioti, nes nežiūrintis, nesirūpinantis savo vaikais nėra žmogus.

Štai ir išaiškinimas su visais Omo dėsniais. Tada Kosmodromai pradėtų nykti, o girtuokliai dirbti. Jokių pašalpų,- prasigers lai būna neėdę, o vaikučius galima valgyklose pamaitinti.
 
 Vomas
 
Kalba netaisyta. Redakcija neatsako už rubrikos "Rėžk iš peties" straipsnių turinį.
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos