Gaila Premjero. Velniškai! Jei būčiau teistas už gerus darbus arba valstybės šaknų graužikas, tituluojamas magnatu, galbūt būčiau vienu iš šimto keturiasdešimt vieno. Blogiausiu atveju trinčiausi šalia ir galėčiau vieną kitą mintelę (už normalią  suma) mesteli tautos labui, bet perfrazavus vieną klasiką, skraidyti gimęs šliaužioti negali.

Iššoko nabagas kaip varlius į pasukas, pliuškenasi, o sviesto kaip nėra taip nėra. įdomu ką jis veikė su savo "chebryte" kai jo pirmtakas pypke visus tirščius iškabimo, juk buvo šalia?

Tos bėdos gal būtų užmirštos, bet vienas pagiringas išriktasis paskelbė krizę. Prasidėjo langų barškinimas (gerai, kad lietuviškoji Žana dArk parodė kietą kumštį), piketai ir visokios antivyriausybinės šunybės. Kažkoks mauruzonis iš tribūnos patarė, kad gyvulėlius (t.y. tautą) pirma reikia pašerti, o paskui melžti ir kirpti.
Kam reikalinga protinė perkrova, jei galima iškart nudirti kailį?

Nors žvirbliai nededa kaišinių ant debesų, bet jeigu būčiau tas arba anas – patarčiau:
Visus patarėjus, padėjėjus ir kitus ...ėjus pasiųsti, kaip rusai sako, "nachudožnika učitsia". Kultūros per daug nebūna, juolab, kad dalis "žvaigždžių" nupuolė į politiką. O ten jie:
Lanksto popierines varnas.
Gal padės kiaušinį kažkuri?
Iš to darbo, išvadas padarius –
Vištos šūdas torto vidury.

Kraupu net pamįslyti kas bus, jeigu įstatymus pradės perrašinėti iš nesąmonių katalogo?
Kam gerkloti pensininkus, moteris ir kūdikius?

Seneliukai jau ne tie sovietiniai pirdžiai: ims ir pastatys Seimo rūmus grindimis į viršų. Moterų įtūžio geriau neprognozuoti. Trys močiutės gali sukelti cunamį, nekalbant apie galinčius gimdyti. Eitų Premjeras su karučiu prie Valdovų rūmų. Lietuviai dosnūs žmonės, prikrautų monetų tiek, kad stipriausias pasaulio vyras Savickas nepavežtų, o ministrams ir seimūnams užtektų ir kibirėlių. Pabūtų su rinkėjais akis į akį – krizė kaip rasa išgaruotų ir aš nešvilpčiau:
 
Gerą valdžią tauta turi,
Kaip prišlapintą kepurę.
Nusipelnėm velniavos:
Ją nešioti ant galvos.

 Muras
 
Kalba netaisyta. Redakcija neatsako už rubrikos "Rėžk iš peties" straipsnių turinį.
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos