Mano mieloji drauge,
 
Labai dėkui už laišką ir siuntinį. Muilą išpardaviau, sakau parsivežiau iš Amerikos naują vaistą. Gydo beveik nuo visų baisių ligų, net ir nuo to kiauliško gripo. Reikia tuo muiliuku nosies galiuką, ausį ir kairės kojos kulną patrinti, tai mačija. Tu nepatikėsi, vos nesuplėšė manęs. Po šimtinę už gabaliuką gavau. Jeigu galėsi tu vėl tokio pat atsiųsk. Čia biznis geresnis negu ekstrasensų, na tų kur rankom makaluoja. Sakai, jeigu nemačys, o ma juos bala. O jei nemačija, tai gal ne tuo galu patrynei arba netikėjai. Aš jau kalta neliksiu, nebijok.

Tą suknelę kur su raudonais padurkais atsiuntei, tai nešiot negaliu. Tikt tiktų, ale kaimo karvės kreivai žiūri, o bulius pamatęs lyg šnypščia, lyg šaukia, atlaidam laikau, žiūrėsiu ką vyrai pamatę darys.

Dar labai dėkui už tą pakelį su grybų paveiksliuku, kur užrašyta nemūsiškai. Sumaišiau su vandeniu, tai musės krenta. Sulipa į lėkštę ir punta kol prigeria. Būčiau ir aš ragavus, ale su musėm nenorėjau, o kitą ožka bestija sukramtė. Tai tiek bėdos, grybų tai dar miške liko. Uogų tai jau beveik neliko.  Kai pradėjo šnekėt, kad mamų pinigėlius už vaikelių perėjimą sumažins ir pensijas apkarpys, tai visos bobos su kibirais į mišką sulindo, nei erkių, nei uodų nebijodamos, uogelių rinkti.

Mano galva, pensijas jeigu mažins, kaip Seimas savo atlyginimus, bus gerai. Juk ankščiau sako seimūnai gaudavo po 6 tūkstančius, o kai sumažino po 14 tūkst. Tai aš misliju, kai tokie skaičiuotojai skaičiuos gal ir pensijos pasitaisys. Ale ką čia, pensijoms skaičiuot pastatys kitus, kurie skaičius tik atimt, o ne pridėt moka.
Aš dabar dobiliukus džiovinuosi, susimalsiu bus pagardas košei. Žinai, juk būdavo žolės miltai. Kiaulės kad ėsdavo, kai Vycka kokį maišgalį iš velnių malūno partemdavo, o kuo aš blogesnė, vitaminai žiemą bus. O tai maisto papildai tai šiokie, tai tokie, čia bus lietuviški. Dar paskelbsiu, jog labai gerai tinka svoriui mesti, gal ir patentą gausiu. Žinai prie muiliuko biznio ir dobiliukų miltus pridėsiu. Aš ir pavadinimą sugalvojau: "Dobmix – lž15". Aiškinu: Dob – dobiliukai, mix – aišku sumalti, lž15 – tai 15 litų žiupsnis.

Na lyg ir viską ką norėjau parašyti. Tik to muilo neužmiršk, jei gali. O jeigu ne tai reiks kokį lietuvišką perkrikštyti ir viskas.

Sudie mieloji.

 Tavo Blevyzga
 
Kalba netaisyta. Redakcija neatsako už rubrikos "Rėžk iš peties" straipsnių turinį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos