Klausimas Atsakymas
Simas

Sweiki as esu dabar 11-tokas ir siais metais liepos ar rugpjucio menesy buvo pasklebta kad bus tik privalomi egzaminai . isskyrus lietuviu k daile, geografija ir dar kelis... o as mokumuosius dalykus rinkausi pavasary geguzes men. ir visai nebuvau orentuotas kad man reik laikyti matematikos valstybiny egzamina ar fizikos nors anksciau man butu uzteke ir mokyklinio .... ka kalbeti apie dabartinius dvyliktokus kuriems net nzn ka pasakyt. mano manymu tai dar turetu buti atklta 2viem metams kad busimi 11-tokai dabartiniai 10-tokai galetu tinkamai issirinkti savo ugdymo programa .. kokia jusu nuomone? ar kanors yamano padaryti? aciu is anksto.
2009-09-29 11:56

Sveikas, Simai. Nors Tu tik vienuoliktokas, tačiau Tavo klausimas yra labai rimtas, į kurį gal galėtų atsakyti tik rimti dėdės ar tetos iš Švietimo ir mokslo ministerijos, kurie ir nustato egzaminų  tvarkas, jas kaitalioja. Patarčiau parašyti šiai ministerijai laišką ir pasiųsti jį paštu, būtų įdomu sužinoti, kaip jie atsakys į pateiktus klausimus. Tada Simai, Tu pats galėsi konsultuoti savo draugus, kuriems kils panašūs klausimai, o remtis galėsi raštišku ministerijos atsakymu. Linkiu sėkmės.

Dalia

Laba diena. Pagal teismo nutarti vaiku tevui buvo priteisti alimentai,kurie sudaro 2 trecdalius atlyginimo,t.y 308 lt. Ar galima persiteisti alimentus nurodant tikslia suma reikalinga dvieju vaiku islaikymui? Aciu uz atsakyma

2009-09-29 11:44

Laba diena, Dalia. Taip, Jūs galite prašyti, kad alimentai būtų priteisti
konkrečia suma.Tai numato Civilinio kodekso 3.196 straipsnis. Vaikų išlaikymo
formą ir dydį nustato teismas.

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos