baneris leidinys

viktorija lukas
Keliautojai dviračiais aplink Lietuvą Viktorija Valatkaitytė ir Lukas Matulaitis ne tik mynė pėdalus, tačiau surado laiko pasigėrėti pajūriu, užsuko į sostinę Vilnių. Asmeninio archyvo nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Griškabūdietė Viktorija Valatkaitytė kartu su gyvenimo draugu Luku Matulaičiu apvažiavo Lietuvą dviračiais. Kelionėje praleidę 13 dienų, sako greičio rekordų nesiekę, norėjo išbandyti save, pamatyti Lietuvą.
bernotavicius
Lukas Bernotavičius teigia, kad myli savo darbą, susijusį su technologijomis, ir kiekvieną dieną į jį eina su šypsena veide. (Asmeninio albumo nuotr.)


Deimantė BAKAITYTĖ

Lukas Bernotavičius, dvidešimtmetis vaikinas, baigęs Lukšių Vinco Grybo gimnaziją išvyko gyventi į Jungtinę Karalystę. Lukas nesibaimino iššūkių, tad nepabūgo jokių darbų, net nebaigęs studijų sėkmingai įsidarbino įmonėje „Three UK“, kuri tiesia greičiausią 5G interneto tinklą Anglijoje.
burbiskio dvaras
Ar gali rojus nusileisti ant žemės, jei jis yra danguje?.. Braidau spalvotoje tulpių jūroje ir stebiuosi: tulpių rojus! Argi gali grožio Žemėje būti per daug?..
vejas kaune
Sušvelnėjus karantinui, atšilus orams atsidarė ir dviračių sezonas. Kelios dešimtys sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ entuziastų birželio 14 d. įveikė 70 kilometrų žygį.

Dviračių žygis truko visą dieną, nes, kaip teigia klubo „Vėjas“ prezidentas Mindaugas Balčiūnas, „mes nelenktyniaujame“. Tiesa, jį labai nustebino didelis dalyvių aktyvumas – teko papildomai organizuoti žmonių perkėlimą keltu Kulautuvoje (dėl galimybės persikelti ribotam skaičiui žmonių teko keltis net keturis kartus).
Ne vieną dešimtį įvairių distancijų žygių įveikęs šiuo metu Vilniuje gyvenantis, švietimo srityje dirbantis Šarūnas Dignaitis dar liepos 13-ąją dieną leidosi į įspūdingą žygį po Lietuvą „Ačiū už pamokas!“ Šią savaitę jaunuolis pražygiavo pasienio atkarpa, vedančia per mūsų rajoną.
    
Liepos 13 d. Š. Dimaitis pradėjo eiti nuo Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos, kurią baigė prieš dešimtmetį, ir keliauja pagal laikrodžio rodyklę aplink Lietuvą.
deimante savanoryste graikija
Šakietė Deimantė Bakaitytė (centre), besišypsanti ir optimizmu trykštanti savanorė, sako, kad labai myli vaikus ir jai ši savanorystė – apmąstymų etapas dėl tolimesnės ateities.Asmeninio archyvo nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Manote, kad baigę mokyklą daugelis jaunų žmonių iš karto stoja į aukštąsias mokyklas ir toliau ragauja studento duonos? Anaiptol. Šakietė Deimantė Bakaitytė nusprendė metus skirti savanorystei vaikų darželyje. Iškart po valstybinių brandos egzaminų, nesulaukusi net išleistuvių, ji išvyko į Graikiją. Teiraujamės, kas lėmė tokį gana neįprastą pasirinkimą?
indre1
Indrei Balčiūnienei niekada nereikia pompastikos, brangių suknelių. Ji mieliau renkasi keliones, kuriose apima tokios emocijos, jog galima pravirkti iš laimės. Asmeninio archyvo nuotr.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Vis dažniau kalbame apie šiandienines mamas, moteris, kurios laužo visus stereotipus ir į gyvenimą žiūri netradiciškai. Galbūt tai neatitinka kai kurių visuomenėje nusistovėjusių normų, tačiau tik dar kartą įrodo, kad jei laiminga mama, tai laimingi ir jos vaikai. Tad dalijamės šakietės Indrės Balčiūnienės, auginančios tris vaikus, mintimis apie tai, kaip būti laimingai pačiai ir laime pasidalinti su savo vaikais.
kinija3
Ireną ir Vytautą Puskunigius sužavėjo viena didžiausių statinių žmonijos istorijoje – Didžioji Kinijos siena, kylanti aukštyn į kalnus ir nuo jų besileidžianti į slėnius, kertanti lygumas ir dykumas. (Asmeninio archyvo nuotr.)

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Lekėtiškiai Irena ir Vytautas Puskunigiai neseniai lankėsi Kinijoje, jie suteikė galimybę pamatyti Kiniją ir ten nesilankiusiems lekėtiškiams – pademonstravo beveik penkių valandų filmą bei žodžiais perteikė tai, kas jiems paliko didžiausią įspūdį net 18 dienų viešint šioje šalyje.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos