baneris leidinys

ragelyte
Kaip pasakoja Raminta Ragelytė, Australijoje nepamatyti kengūros beveik neįmanoma – tereikia pakeliauti po mažiau urbanizuotas vietoves. (Asmeninio archyvo nuotr.)

Raminta MAJAUSKAITĖ

Kosmetologijos studijas Kaune baigusi ir grožio sferoje dirbusi šakietė Raminta Ragelytė drauge su sužadėtiniu Romualdu dvejiems metams buvo išvykusi į Australiją. Su R. Ragelyte kalbamės apie kelionę, įspūdžius ir ateities planus.
baidares panoviai2021
Baidarių nuomotojai siūlo ne tik pasiplaukioti Šešupės upe dvivietėmis baidarėmis, pasigrožėti gamta, bet ir susipažinti su mūsų krašto istorija.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Šakių kraštas turi didelę, gamtos duotą dovaną – rajono pakraščiu tekančią Šešupę, kuri įmantriai vingiuodama už Kudirkos Naumiesčio pasuka ir tampa tarsi savotiška Lietuvos ir Rusijos valstybės siena. Atrodytų, kad ieškantiems vandens pramogų Šešupė turėtų būti itin tinkama, tačiau kalbinti mūsų rajone baidarių žygius siūlantys entuziastai ir verslininkai tikina – baidarių paklausa šį sezoną nedidelė.
sakiai budry
Iš Šakių į Budry miestelį Lenkijoje mynė 25-ių smagiai nusiteikusių lietuvių ir lenkų komanda. D. Pavalkio nuotr.

Liepos 23–25 dienomis Zanavykų muziejus kartu su sporto laisvalaikio klubo „Vėjas“ nariais ir svečiais iš Lenkijos leidosi į dviračių žygį „Kultūros ir amatų keliu – Šakiai–Budry“.
juru skautai
Jūrų skautai stabtelėjo Plokščiuose, aplankė žymesnes Plokščių vietas ir čia apsistojo neplanuotai nakvynei. Organizatorių nuotr.

Raminta MAJAUSKAITĖ

Lietuvos jūrų skautai jau dabar ruošiasi kitais metais vyksiančiam jūrų skautų šimtmečio minėjimui. Šiai progai VšĮ „Baltijos jūrų skautai“ liepos 11–25 dienomis surengė ekspediciją Nemunu „100-mečio vandens žygis“. Jūrų skautai praplaukė ir pro mūsų rajoną.
urbonas-asmeninio-archyvo-nuotr
Gausų sekėjų būrį socialiniuose tinkluose turintis Simonas Urbonas leidosi į kelionę pėsčiomis Vilnius–Karklė, per 12 dienų nužingsniavo 485 km, neaplenkdamas ir Šakių rajono. Asmeninio archyvo nuotr.


Simonas Urbonas socialiniuose tinkluose gausų būrį sekėjų patraukė įkvepiančiais tekstais ir komiškais vaizdeliais apie kasdienybę, o šiuo metu dalijasi ir savo naujo iššūkio akimirkomis. Jo kelionės pėsčiomis Vilnius–Karklė maršrutas eina ir per mūsų rajoną. Zyplių dvaro ansamblyje trumpam apsistojęs tinklaraštininkas sutiko pasidalinti įspūdžiais.
noriunoriunoriu
Visai nesvarbu, po kokio zodiako ženklo esate gimę, poilsis reikalingas ir jums. Tačiau taip pat dėmesį verta atkreipti į tai, kad skirtingų zodiako ženklų atstovams yra rekomenduojamas vis kitoks poilsis. Žinoma, visada galite rinktis tiesiog tai, kas jums aptinka labiausiai, tačiau šį kartą siūlome pasidomėti ir kiek kitokiomis rekomendacijomis, t.y., rekomendacijomis poilsiui pagal jūsų zodiako ženklą.

Avinas

Ugningieji bei aistringieji avinai, dažniausiai yra įvardijami kaip tiek žmonės, kurie tiesiog negali nustygti vietoje, tad jums labai tiks toks poilsio pasiūlymas, kurio metu galėtumėte aktyviai pramogauti. Na, o, jeigu planuojate išvykti ilgesniam laikui, pavyzdžiui, bent kelioms savaitėms, tai tuomet pirmenybę derėtų teikti pasiūlymui, kurio metu turėtumėte galimybę išbandyti kuo daugiau įvairesnių pramogų.
matkevicius ugnikalnis
Iš Šakių kilęs Deividas Matkevičius prie išsiveržusio ugnikalnio nusigavo vienas pirmųjų ir pripažįsta, kad vaizdai išties gniaužia kvapą. Asmeninio archyvo nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Šakietis Deividas Matkevičius Islandijoje gyvena ketverius metus. Vaikinas dirba ledynų gidu bei fotografu ir sako, jog Islandija jį pavergė savo grožiu, išskirtinumu, čia jis jaučiasi ypač laimingas ir galintis tobulėti. Šakietis buvo vienas pirmųjų, pasiekusių kovo 19-ąją išsiveržusį ugnikalnį, o savo akimis išvysti ir užfiksuoti nepakartojamą reginį – ne kiekvienam gyvenime pasitaikanti galimybė.
balciunas aplink lietuva
Iš Šakių rugsėjo 2-ąją išmynęs Mindaugas Balčiūnas čia sugrįžo po 10 dienų. Jis įsitikinęs, kad tik keliaudamas vienas gali pajusti malonumą. Asmeninio archyvo nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Ko gero, Mindaugo Balčiūno šakiečiams pristatinėti nereikia: jeigu vieni ar kiti jį pažįsta ne asmeniškai, tai bent jau žino, kur yra jo dviračių parduotuvė ir kuo jis užsiima. Tačiau šįkart ne apie tai, o apie neseniai jo per 10 dienų apsuktą ratuką aplink Lietuvą ir numintus 1380 kilometrų.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos