baneris leidinys

dviraciais vistytisTurbūt daugelis planavusių praeitą šeštadienį važiuoti dviračiais į Vištytį apsigalvojo, kai atsikėlę pro langą pamatė paniurusį dangų bei paskaitė savaitgalio prognozes.
 
Nors ir šeštadienio rytas rodėsi lietingas, tačiau tai neišgąsdino 16 entuziastų, pasiruošusių minti pedalus bet kokiu oru. „Tačiau ne tik negavome nei lašo lietaus, bet ir saulė, prasiskverbdama pro debesis, glostė mus savo spinduliais. Startavome Šakių J. Lingio parke. Pakeliui aplankėme Sintautų bažnyčią, Prano Vaičaičio kapą bei gimtąją sodybą, kur mus pasitiko ir prisiminimais pasidalijo poeto giminaitė. Kudirkos Naumiestyje aplankėme V. Kudirkos paminklą, kadaise buvusį labai populiarų senąjį tiltą, jungiantį miestelį su Rusija“,- pasakojo „Vėjo“ vadovas Mindaugas Balčiūnas.

Žygio dalyviams visai kitomis spalvomis atsiskleidė ir Kybartai. Čia jie aplankė rusų cerkvę bei didžiausią įspūdį palikusius požeminius rūsius, kuriuose karo metais buvo sandėliuojami maisto produktai.

Galutinė stotelė – „Pušelės“ kempingas prie Vištyčio ežero. Žygio dalyviai įsikūrė nameliuose, išsimaudė ir sukūrę laužą vakarojo dalindamiesi dienos įspūdžiais. Rytojaus dieną, niekur neskubėdami linksmai lydimi saulės grįžo į Šakius.

Žygį organizavo sporto ir laisvalaikio klubas „Vėjas“ bei Šešupės euroregioninio turizmo informacijos centras.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos