akcija2024 568px

dviraciu zygis gelgaudiskisAnkstyvą rugpjūčio 9 - osios rytą grupė gelgaudiškiečių entuziastų, vykdančių projektą „Saugus eismas bendruomenėje“, išvažiavo Skirsnemunės link. Prie grupės prisijungė ir šio projekto iniciatorius - Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos eismo saugumo skyriaus vyriausiasis specialistas Viktoras Kuznecovas bei Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas - žurnalistas Antanas Andrijonas.  
 
Nuotr. Gelgaudiškiečiai žygeiviai atliko gražią misiją - Skirsnemunės miestelio bendruomenei perdavė saugaus eismo propagavimo idėją.
 
Pasak projekto vadovės Genutės Žilinskienės, kadangi iš vakaro Gelgaudiškio apylinkėse nudulksnojo lietutis, dviratininkai ryžosi važiuoti žvyruotu keliu Gelgaudiškis – Kiduliai. Dviratininkų žygio tikslas – gerąją saugaus eismo propagavimo idėją nuvežti į Skirsnemunės bendruomenę ir paskatinti kaimynus iš už anapus Nemuno dalyvauti saugaus eismo konkursuose.

Sėkmingai įveikę pirmąjį išvykos etapą, aplankę Prisiminimų parką Kiduliuose, pervažiavę Jurbarko tiltą, prieplaukoje entuziastai susitiko su Šakių laisvalaikio ir sporto klubo „Vėjas“ nariais ir keliaujančių būrys išaugo iki penkiasdešimties.

Išklausę sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ prezidento Mindaugo Balčiūno pastabas, kaip turi atrodyti visus saugaus eismo reikalavimus atitinkantis dviratis, keliautojai panemunės dviračių taku išmynė Šilinės link. Čia keliauninkai susipažino su Panemunių regioninio parko direkcijos darbuotojų paruošta nauja muziejaus ekspozicija ir dviračių vairus pasuko Skirsnemunės link, kur jų nekantriai laukė šio miestelio bendruomenė.  

Gelgaudiškiečiai kolegoms perdavė saugaus eismo propagavimo idėją, pasidalino saugaus eismo priemonėmis, aptarė galimus bendrus bendruomenių  renginius. Kupini nekasdienių įspūdžių, dėkodami Dievuliui už puikų orą ir atliktą gražią misiją, dviratininkai, įveikę 70 kilometrų, grįžo į Gelgaudiškį.

„Supratau viena: nieko nereikia, tik sėsk ir važiuok. O mes viską išdidinam. Per tokias išvykas sugrįžti į save, kitaip pradedi vertinti supančius žmones, nuoširdumą, atjautą ir meilę. Norėčiau, kad kuo daugiau žmonių pajustų tokių kelionių dvasią - taptumėme geresni“, - mintimis dalijosi gelgaudiškietė žygeivė.

Žygio kelią įveikė visi dalyviai, kurių jauniausiam 15, vyriausiam 57 – eri. G.Žilinskienės teigimu, projektas „Saugus eismas bendruomenėje“ padės kiekvienam eismo dalyviui suprasti šviesą atspindinčios liemenės ir dviračio, atitinkančio visus saugaus eismo reikalavimus, svarbą ir tai taps kiekvieno kasdienybe. Saugokime vieni kitus kelyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos