akcija2024 568px

dviraciu_zygisGegužės 10-oji – Judėjimo sveikatos labui diena. Šakių visuomenės sveikatos biuras, minėdamas šią dieną, pirmą kartą rajone surengė žygį „Dviračiu – sveikatos labui“.

Nuotr. Sveikatos labui su „Vėjo“ vadovu M. Balčiūnu priešakyje iš Šakių į Plokščius mynė apie 50 dviratininkų.

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei sporto ir laisvalaikio klubas „Vėjas“, vadovaujamas šakiečio verslininko ir dviračių sporto entuziasto Mindaugo Balčiūno, šiais metais sumąstė pažymėti Judėjimo sveikatos labui dieną. Apie 50 įvairaus amžiaus dviratininkų iš Šakių išriedėjo Plokščių link. Nestokodami geros nuotaikos ir entuziazmo, kelionės dalyviai aplankė Šventaduobę, nuvažiavo iki Vaiguvos upelio, o galiausiai prieplaukoje atsipūtė, pasistiprino garuojančia sriuba. Kadangi žygio pabaiga buvo numatyta ne Plokščiuose, o Šakiuose, tad nevietiniai žygeiviai negalėjo sau leisti ilgėliau gėrėtis panemunės prieplauka ir smaguriauti  garuojančia sriuba – jie skubėjo namo.

Visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi pavykusiu ir žygeivių gerai įvertintu žygiu bei rezga planus rudeniop organizuoti dar vieną žygį dviračiais. Šį kartą biuras minėtų dieną be automobilio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos