akcija2024 568px

dviraciu_zygis2Praėjusį sekmadienį savo ištvermę išbandė 41 dviračių sporto mėgėjas, įveikęs 108 kilometrų maršrutą sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“, Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro bei Švietimo ir sporto skyriaus iniciatyva organizuotame žygyje „Dviračiais palei Nemuną“.

Nuotr. Dviračių žygio dalyviai sėkmingai įveikė 108 km maršrutą.

Šešupės euroregiono TIC direktorės Eglės Plančiūnienės teigimu, nors rytinis dangus žygio dienai nežadėjo puikaus oro, daugelis užsiregistravusiųjų lietaus nepabūgo. Prie šakiečių grupės noriai prisijungė kiduliečių ir jurbarkiečių kompanija, o danguje, visų dideliam džiaugsmui, galų gale nušvito saulė.

Vakariniam pajūrio vėjui smagiai pučiant į nugarą, dviračių sporto mėgėjai iš Jurbarko pajudėjo Skirsnemunės link. Trumpam poilsiui sustoję prie Panemunės ir Raudonės pilių, ilgėlesnį pietų atokvėpį suplanavo Veliuonos miestelyje, maudynes - Dubysoje prie Seredžiaus. Taip lengvai, su vėjeliu ir be nuovargio, dviratininkai pasiekė Vilkiją, persikėlę keltu per Nemuną, ir Pavilkijį. Čia ir  baigėsi lengvoji žygio dalis. „Teko grumtis su smarkiu priešiniu vėju, kuris tikrino dviratininkų kantrybę ir ištvermę, - pasakojo E.Plančiūnienė. – Tačiau ir šį iššūkį smagi kompanija įveikė.“ Atsikvėpę Kriūkuose, žygeiviai sėkmingai pasiekė Lukšius, iš kur policijos patrulių ekipažas juos parlydėjo į Šakius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos