akcija2024 568px

dviraciai_baltarusijaLiepos 15 – 22 dienomis įvyko Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro organizuotas tarptautinis dviračių žygis Lietuva - Baltarusija – Lenkija. Jame dalyvavo ne tik ištvermingi Šakių rajono dviračių turizmo entuziastai, bet taip pat ir dviratininkai iš Klaipėdos, Vilniaus, Kretingos – iš viso 12 dalyvių.

Nuotr. Per aštuonias žygio dienas dviratininkai įveikė 950 km ir patyrė puikių įspūdžių.

Startavę Druskininkuose, dalyviai riedėjo puikiais baltarusiškais keliais pro Gardiną, Ružanus Bresto miesto link, keliavo per įspūdingą Belovežo girią, o kirtę Baltarusijos – Lenkijos sieną – per Augustavą, Seinus Lietuvos link. Per aštuonias žygio dienas dviratininkai įveikė 950 km. Jeigu vieną dieną numindavo mažiau, kitą stengdavosi atsigriebti. Tiesa, porą kartų lietus keliauninkus permerkė kiaurai, tačiau kitomis žygio dienomis jie oro sąlygomis nesiskundė.  

Kaip juokavo iš žygio grįžęs Vytautas Strokas, jei važiuoji lėčiau nei 20 km per valandą, tai nesveika dviračiui, tad keliauninkai ir gražias vietoves apžiūrėjo, ir tarpusavy palenktyniavo. „Tikslas buvo Brestas, bet vis klausdavome, kas kuriame mieste yra gražaus ir aplankydavome“, - pasakojo žygio dalyvis. Panašiu maršrutu kelionė buvo organizuota ir pernai, tačiau neatmetama galimybė, kad bus norinčiųjų keliauti ir kitais metais. „Realiai susitinkame kartą per metus ir gerai praleidžiame laiką. Paminame, o paskui vėl visi į savo darbus panyrame. Manau, bus ir trečia tokia kelionė“, - tikino V. Strokas.
 
Dviratininkai dėkoja žygį parėmusiam sporto ir laisvalaikio klubui „Vėjas“ bei jo prezidentui Mindaugui Balčiūnui, Šešupės euroregiono turizmo informacijos centrui, vadovaujamam Eglės Plančiūnienės bei Šešupės euroregiono Šakių biurui ir jo vadovui Vitui Girdauskui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos