akcija2024 568px

dviraciaisLiepos 24-25 dienomis vyko Kęstučio Smirnovo ir LiCS organizuojamas dviračių žygis, kuriame dalyvavo 20 dviratininkų iš Šakių rajono. Dvi dienas trukusio žygio maršruto ilgis – 190 kilometrų.

Nuotr. Dvi dienas trukusio žygio maršruto ilgis net 190 kilometrų.


Lekėčių miestelyje startavusius dviratininkus išlydėjo ir gero kelio linkėjo Lekėčių seniūnas Valdas Tadas Laukaitis. Atsigaivinę šaltinio vandeniu, toliau dviratininkai važiavo į Kriūkus, kur jų laukė miestelio seniūnė Ona Rakauskienė. Ji pasakojo ne tik apie gražias Kriūkų vietoves, bet ir užsiminė apie miestelio problemas. Papietavę ir pailsėję Plokščiuose, žygio dalyviai važiavo į Gelgaudiškį, kur jų laukė seniūnas Vincas Dabravolskis. Po trumpos ekskursijos Gelgaudiškio dvare, dviratininkai pajudėjo Kidulių link, o iš ten į paskutinę kelionės vietą – Sudargą.

Antroji žygio diena prasidėjo susitikimu su žemės ūkio specialistu Benu Šakaičiu. Dviratininkai nustatytu maršrutu toliau mynė pedalus į Slavikus, apžiūrėjo mokyklą ir jos naująją krepšinio aikštelę, kurią K. Smirnovas išbandė taikliu tritaškio metimu. Žygio metu taip pat buvo aplankyti Panoviai, Kudirkos Naumiestis, Žvirgždaičiai ir Barzdai. Paskutinis žygio taškas – Griškabūdis. Seniūnas Saulius Naumavičius visus pavaišino ledais ir papasakojo apie artimiausius renginius.
 
Kęstutis Smirnovas įsitikino, kad rajono seniūnijos yra puoselėjamos, bet jose vis dar yra  spręstinų problemų.

Žygio dalyviai dėkoja visiems seniūnams ir kitiems seniūnijų darbuotojams už nuoširdų priėmimą.     

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos