baneris leidinys

dviraciais_vistytisRugpjūčio 4 - 5 dienomis žygis „Judėk, keliauk, bendrauk dviračiais sveikatos labui“ sukvietė laisvalaikio dviračiais mėgėjus turiningam savaitgaliui prie Vištyčio ežero. Žygis buvo atviras visiems norintiems. Jo tikslas - paskatinti visuomenę aktyviai, sveikai ir turiningai leisti laisvalaikį kartu su  bendraminčių  būriu, bei parodyti, kad tokiuose žygiuose gali dalyvauti bet kokio amžiaus žmonės.

Nuotr. Žygio organizatoriai džiaugėsi, kad Vištyčio ežero link pedalus mynė daugiau nei 60 dviračių sporto mėgėjų.

Žygį organizavę Sporto ir laisvalaikio klubas „Vėjas“, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras džiaugėsi gausiu dalyviu būriu. Atvyko ir tokių entuziastų, kurie iš vakaro nusipirko dviratį, o kitą rytą su juo važiavo į žygį. Pasirodo, jei labai nori – gali viską.
 
Šeštadienio rytą prie Šakių parapijos namų susirinko beveik 40 dviratininkų iš Šakių krašto, taip pat iš Vilniaus, Kauno ir Kretingos. Išklausę trumpą važiavimo instruktažą, jie bendra kolona pajudėjo Kudirkos Naumiesčio link. Pasak Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro direktorės Eglės Plančiūnienės, pakeliui prie dviratininkų būrio prisijungė dar keletas dviračių sporto mėgėjų. Trys iš jų – Keturnaujienoje ir grupė Vilkaviškio dviračių sporto klubo „Aira“ auklėtinių kartu su treneriu - Kudirkos Naumiestyje. Čia žygio dalyviai aplankė Širvintos miestelio muziejų, išsimaudė Šešupėje ir toliau keliavo kalvotosios Sūduvos link. Per Kybartų miestelį dviratininkus saugiai palydėjo policijos patrulių ekipažas. Vakarop grupė pasiekė kempingą „Pušelė“, kur ir įsikūrė nakvynei, ilsėjosi, rinkosi prie bendro žuvienės katilo ir ilgai vakarojo.

Rytą dviratininkai pradėjo žvaliai: valandos trukmės pilateso mankštą prie ežero vedė paraolimpietis Tomas Kairys. Po mankštos laukė maudynės, poilsis ir dar vienas katilas sriubos. Pasak E.Plančiūnienės, naktį aktyviausi dviratininkai mažai ilsėjosi. Pasirodo, jie spėjo apvažiuoti ir Lenkijos pasienio apylinkes, kur aplink didžiulį tvenkinį driekiasi dviračių takai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos