akcija2024 568px

dviraciais_jadago„Blogo oro nėra, yra tik bloga apranga“ – taip šaltą ir lietingą praėjusį rudenio sekmadienį pavadino dviračių žygio „Važiuojam kartu“ dalyviai, sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ prezidento Mindaugo Balčiūno draugiškai pavadinti bepročiais. Blogas oras jiems nesutrukdė paminėti Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio. Tai buvo paskutinis šio sezono dviračių žygis.

Nuotr. Į paskutinįjį sezono dviračių žygį susirinko 35 dalyviai, kurių neišgąsdino šalta ir lietinga rudens diena.

Paskutinįjį sezono žygį, kuriame dalyvavo net  35 dviračių sporto mėgėjai, organizavo Sporto ir laisvalaikio klubas „Vėjas“, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir  Šešupės euroregiono Šakių turizmo informacijos centras. Šį kartą žygyje prie dviračių fanatikų prisijungė ir dvi moksleivių grupelės: griškabūdiečiai su savo mokytoju Virgilijumi Makūnu ir lukšiečiai su mokytoja Stase Burkšaitiene.
 
Dviratininkų kelionės tikslas – Jadagoniai, Pagonijos pramogų parkas, kur žygeivius sutiko šeimininkas Skirmantas Paukštys ir jo komanda, paruošusi dviratininkams gausybę  akcijų atrakcijų „Pagelbėk draugui“. Tai, kas vyko parke nei raštu aprašysi, nei žodžiais papasakosi. Vieni 13 metrų aukščio uola laipiojo, kiti rungėsi miško kliūčių ruože, treti didžiuliame katile virė žuvienę. Nė vienas komandos dalyvis nepasijuto esąs silpnesnis, o kai kuriose rungtyse mažas ūgis ar nedidelis svoris tapo netgi privalumu. Pavyzdžiui, besistengiant išsinarplioti iš voratinklio...

Vakarop Šakių policijos komisariato patrulių lydimi dviratininkai parmynė namo. Nors įžengę į namus jie jautėsi mirtinai nuvargę, o skruostai liepsnojo nuo vėjo, tačiau patirti įspūdžiai ir emocijos ilgai išliks atmintyje. Pasak Šakių turizmo informacijos centro direktorės Eglės Plančiūnienės, tokių žygių prasmė ir nauda labai didelė. Keliaujant dviračiais su grupe vis dar pastebima automobilių vairuotojų netolerancija kitiems eismo dalyviams, todėl žygeiviai mokomi keliauti atsakingai  ir saugoti save kelyje. Turės praeiti dar daug laiko, kol turėsime saugius dviračių takus ir dviratis taps ne tik pramoga, bet ir kasdiene susisiekimo priemone.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos