akcija2024 568px

zanavyku teatrasBirželio 14-16 dienomis Šakių Zanavykų teatras, vadovaujamas režisierės Gražinos Guzovijienės,  viešėjo Londone. Į šventę  „TEATRAS ! TEATRAS! TEATRAS!“ šakiečius teatralus pakvietė lietuvių išeivių  klubo „TAU“ vadovė  Zita Skudžinskienė.  Kartu su Zanavykų teatru  į Londoną  atvyko  Hanos Šumilaitės vaikų ir paauglių teatras iš Voškonių (Kauno raj.)  bei Tauragės asociacijos „Mažoji scena“ aktoriai, vadovaujami Genovaitės Urmonaitės.
 
Nuotr. Zanavykų teatro artistams buvo suorganizuota ekskursija po Londoną.
 
Šventė turėjo vykti Londono Brodway Teatre, bet dėl techninių kliūčių renginys buvo perkeltas į klubą „Savi“. Londone gyvenantys tautiečiai  pamatė Voškonių jaunimo pastatytą  pjesę „Kolumbo gimtadienis” (pagal Juozą Erlicką), tauragiškių komediją  „Asociacijos Vaciukas”  ( autorius Juozas Marcinkevičius)  ir Zanavykų teatro spektaklį  pagal Antono Čechovo apsakymų motyvus  „Nedoras vaikas“.  Zanavykų teatro senbuvė Aurelija Grinkevičienė neslėpė, jog pasikeitus šventės vietai, aktoriams teko vaidinti mažesnėse patalpose, betarpiškai bendraujant su žiūrovais. „Nors ir buvo tam tikrų nepatogumų, tačiau mums tai nuotaikos nesugadino,- vaidinome su geru nusiteikimu“,- pastebėjo A. Grinkevičienė.

Pasibaigus pasirodymams, šventės organizatoriai svečius pakvietė į vakaronę. Čia šakiečiai galėjo pabendrauti su Londone gyvenančiais tautiečiais. Kitą dieną buvo surengta ekskursija po Londoną. „Apžiūrėjome Londono  centre esančias įžymybes - Parlamento rūmus su Big Beno bokštu, Vestminsterio abatiją, Bekingemo rūmus, judrią Pikadilio prekybos ir verslo aikštę , Tauerio tiltą ir Trafalgaro aikštę. Londonas – didžiausias miestas Europos Sąjungoje pagal gyventojų skaičių. Jis yra spalvingas visomis prasmėmis: skaičiuojama, jog čia gyvenantys žmonės kalba daugiau nei 300 skirtingų kalbų“, - įspūdžiais iš kelionės dalijosi Zanavykų teatro narė  A. Grinkevičienė. Į kelionę vyko septyni Zanavykų teatro nariai - aktoriai  Rasa Masteikienė, Aurelija Grinkevičienė, Edita Janušienė, Egidijus Lozoraitis,  Edmundas Šneideris, Justinas Šneideris ir režisierė Gražina Guzovijienė. Beje, trims šakiečiams ši kelionė į Londoną buvo ypatinga,- jie pirmą kartą skrido lėktuvu.

 Už paramą keliaujant į Jungtinės Karalystės sostinę Zanavykų teatras dėkoja UAB „GRAPHIC NODE“ ir Šakių rajono savivaldybei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos