baneris leidinys

dviratininkaiVisą vasarą aktyviai leidę Šakių dviratininkai ją užbaigė žygiu panemune. Tačiau po šio neilgo žygio jie skundėsi ne kojų skausmu. Tiksliau, džiaugėsi puikia kelione ir kartu liūdėjo, kad šį sezoną ji paskutinė.
 
Nuotr. Paskutinio žygio metu dviratininkus džiugino puikus oras ir gera nuotaika.
 
„Paskutinis rugsėjo sekmadienio rytas Šakių parke buvo ryškus: po ilgos pertraukos ryškiai nušvitusi saulė,  geltoni medžių lapai, ir „ryškūs“ dviratininkai, besirenkantys į penktąjį ir paskutinį šį sezoną žygį „Važiuojam kartu“,  skirtą Pasaulinei širdies dienai, Tarptautinei dienai be automobilio ir Pasaulinei turizmo dienai paminėti, taip pat dviračių turizmo sezono uždarymui“,- pasakojo Šakių turizmo informacijos centro direktorė Eglė Plančiūnienė.

Šio žygio ratas buvo neilgas: Šakiai – Plokščiai – Gelgaudiškis – Šakiai, bet programa pilna smagumų ir atrakcijų: Plokščiuose, sudorojus pilną katilą žirnienės, laukė pasivaikščiojimas su to krašto gide Gražina Kazarian po „Vaiguvos“  slėnį ir „Šventaduobę“, o Gelgaudiškyje – smagi teatralizuota ekskursija po dvarą ir miško parką. Be to, išbandytas naujasis asfalto kelias, jungiantis Plokščius ir Gelgaudiškį, kurį dviratininkai įvertino teigiamai.

„Dvidešimt šeši žygio dalyviai, nepatingėję ankščiau atsikelti saulėtą, bet šaltoką sekmadienį ir aktyviai praleisti dieną, vakarą sutiko su nuo juoko skaudančiais žandais, maloniai nuvargusiomis kojomis ir įspūdžių išvėdintomis galvomis. Saugiai pasiekti namus ir šį kartą padėjo Šakių kelių policijos patruliai, nes kelias be jų dažnai vis dar nedraugiškas dviratininkams“,- kalbėjo E. Plančiūnienė.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos