baneris leidinys

dviratininkaiVisą vasarą aktyviai leidę Šakių dviratininkai ją užbaigė žygiu panemune. Tačiau po šio neilgo žygio jie skundėsi ne kojų skausmu. Tiksliau, džiaugėsi puikia kelione ir kartu liūdėjo, kad šį sezoną ji paskutinė.
 
Nuotr. Paskutinio žygio metu dviratininkus džiugino puikus oras ir gera nuotaika.
 
„Paskutinis rugsėjo sekmadienio rytas Šakių parke buvo ryškus: po ilgos pertraukos ryškiai nušvitusi saulė,  geltoni medžių lapai, ir „ryškūs“ dviratininkai, besirenkantys į penktąjį ir paskutinį šį sezoną žygį „Važiuojam kartu“,  skirtą Pasaulinei širdies dienai, Tarptautinei dienai be automobilio ir Pasaulinei turizmo dienai paminėti, taip pat dviračių turizmo sezono uždarymui“,- pasakojo Šakių turizmo informacijos centro direktorė Eglė Plančiūnienė.

Šio žygio ratas buvo neilgas: Šakiai – Plokščiai – Gelgaudiškis – Šakiai, bet programa pilna smagumų ir atrakcijų: Plokščiuose, sudorojus pilną katilą žirnienės, laukė pasivaikščiojimas su to krašto gide Gražina Kazarian po „Vaiguvos“  slėnį ir „Šventaduobę“, o Gelgaudiškyje – smagi teatralizuota ekskursija po dvarą ir miško parką. Be to, išbandytas naujasis asfalto kelias, jungiantis Plokščius ir Gelgaudiškį, kurį dviratininkai įvertino teigiamai.

„Dvidešimt šeši žygio dalyviai, nepatingėję ankščiau atsikelti saulėtą, bet šaltoką sekmadienį ir aktyviai praleisti dieną, vakarą sutiko su nuo juoko skaudančiais žandais, maloniai nuvargusiomis kojomis ir įspūdžių išvėdintomis galvomis. Saugiai pasiekti namus ir šį kartą padėjo Šakių kelių policijos patruliai, nes kelias be jų dažnai vis dar nedraugiškas dviratininkams“,- kalbėjo E. Plančiūnienė.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
70

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos