baneris leidinys

dviraciai ziema„Aplinkybės, kliudančios mums ką nors daryti, dažniausiai yra ne išorėje, o mūsų prote“,- mano dviračių klubo „Vėjas“ nariai, kurie gruodžio 29 dienos rytą leidosi į 60 kilometrų dviračių žygį.
 
Nuotr. Tautiečių įpročiai per šventes keičiasi. Vietoj sėdėjimo prie vaišių stalo ir skrandžio skausmų kai kurie renkasi aktyvų poilsį ir teigia, kad žiema netrukdo sporto derinti su malonumu.
 
Taip sutapo, kad metų pabaigos žygyje dalyvavo lygiai dvylika dviratininkų. „Vėjininkų“ kolona, lydima nustebusių šakiečių žvilgsnių, nuvyko į Plokščius, per Gelgaudiškį grįžo į Šakius ir nusifotografavo prie kalėdinės eglutės. Daivos ir Augustino Pečiulių namuose jų laukė karšti barščiai, bulvės su lupenomis bei iškūrenta pirtis.

„Džiaugiamės, kad tokios oro sąlygos leidžia mums toliau daryti žygius. Mūsų klubas vienija žmones, kurie nori smagiai praleisti laiką. Mes nesame tie, kurie sportuoja atiduodami paskutinį jėgų lašą, mes pramogaujame ir tuo pačiu suderiname sveiką gyvenimo būdą. Šiaip tokia data – gruodžio 29 diena – yra pirmas kartas istorijoje, kai klubo nariai leidosi į žygį“,- pripažino Mindaugas Balčiūnas, dviračių klubo „Vėjas“ pirmininkas. „Atrodo, kad tokiu laiku tikrai įspūdinga važiuoti dviračiais, tačiau kai už lango 6 laipsnių temperatūra, tai iš tiesų buvo galima visai smagiai paminti, fantastiškai praleisti dieną“,- džiaugėsi M. Balčiūnas. Jis tikisi, kad šis žygis taps užkratu ir įkvėps dviratininkus keliauti net ir atšiauresnėmis oro sąlygomis.

Kaip teigia dviračių entuziastas Darius Pavalkis, kuris jau ne pirmi metai išsiruošia su dviračiu šaltuoju metų laiku, keliaujant šaltu oru svarbiausia yra tinkama apranga. „Važiavau apsirengęs trijų sluoksnių rūbais. Pirmas sluoksnis – plonas apatinis termo rūbas, kuris sugeria drėgmę ir greitai ją išgarina. Antras sluoksnis, vadinamasis flyzas, minkštas džemperis, kuris sulaiko šilumą, trečias – vėjo, kritulių nepraleidžiantys rūbai. To turėtų pakakti keliaujant dviračiu žiemą. Reikėtų gerai apsaugoti nuo šalčio galūnes, gerklę ir nepamiršti, kad per daug prisirengti yra taip pat blogai, kaip ir apsirengti per mažai“,- kalbėjo D. Pavalkis.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos