baneris leidinys

cepelinai svente
Nuotr. Tai išmanumas tų veršiškių šeimininkių – štai Dalia Stravinskienė siūlė gardžiai apskrudusių cepelinų.


Praėjusį savaitgalį Veršiuose vykusi „Didžkukulio šventė “ sutraukė gausybę žmonių iš viso rajono. Šventės šeimininkės siūlė paragauti didžkukulių, pasižyminčių savitu skoniu.
pagyvene ona
Nuotr. Pagyvenusių žmonių asociacijos pirmininkė Ona Valaitienė (centre) padėkojo aktyvioms asociacijos narėms ir pagalbininkėms.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Apie tai, kad širdis nesensta, kalbėjo rajono senjorai, susirinkę paminėti Pagyvenusių žmonių dieną. Atvykę svečiai jiems linkėjo ir toliau kurti gerą nuotaiką sau ir kitiems.

Pagyvenusių žmonių asociacijos pirmininkė Ona Valaitienė popietę pradėjo liūdna žinia, ji informavo, kad...

(Daugiau paskaityti galite spalio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
rasa grineviciute
Nuotr. Modelių mokykloje „Catwalk“ Rasa Grinevičiūtė išmoko ne tik vaikščioti podiumu, pozuoti prieš fotoobjektyvus, bet gavo ir etikos, laikysenos, kultūros pradmenis.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Pirmą kartą su šakiete Rasa Grinevičiūte susipažinome 2010 m., kai jai buvo septyneri. Tuomet skaitytojams pristatėme mažutę mergytę, grojančią fortepijonu ir skinančią laurus tarptautiniuose jaunųjų atlikėjų konkursuose. Šiandien ji – Šakių „Žiburio“ gimnazijos antrokė, besisukanti širdžiai mielose veiklose. Ją galima išvysti...

(Daugiau paskaityti galite spalio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
maimon
Nuotr. Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon lankydamasis Baltrušių kaime esančioje holokausto aukų vietoje kalbėjo, jog įvykusi žydų tragedija yra ir Lietuvos visuomenės tragedija.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Ties Baltrušių kaimu atnaujintos Pilviškių masinių žydų žudynių kapavietės. Iniciatyvos ėmėsi čia palaidoto rabino anūkas Rami Reznik, prisidėjo ir rajono savivaldybė bei kiti rėmėjai. Holokausto aukų atminimą...

(Daugiau paskaityti galite spalio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
varliu namelis
Nuotr. Perkirpti Varlių namelio atidarymo juostelę Redai Pečiulienei-Šilingei suskubo pagelbėti jos vyras Gintautas Šilingis (centre) ir Lukšių miestelio seniūnas Vidas Cikana.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Šeštadienį rytą daugelį pažadino išskrendančių gervių klyksmas, o per pietus pašildžius saulutei pulkai lukšiečių ir miestelio svečių pėsčiomis ir važiuoti traukė į Vingio gatvėje esančią Redos Pečiulienės-Šilingės sodybą. Išsipildė kolekcininkės Redos svajonė – duris atvėrė Varlių namelis.
memorandumas kultura
Nuotr. Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson ketvirtadienį susitiko su šalies savivaldybių vadovais, jų atstovais aptarti galimybes ir priemones didinti savivaldybių kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus.


Praėjusį ketvirtadienį rajono vicemeras Bernardinas Petras Vainius kartu su kitais šalies savivaldybių vadovais Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje susitiko su kultūros ministre Liana Ruokyte-Jonsson. Vicemeras ir dar 32 savivaldybių atstovai pasirašė Kultūros ministerijos rengtą memorandumą, kuriuo įsipareigojo prisidėti prie kultūros sektoriaus darbuotojų atlyginimų kėlimo.
pratusevicius parke
Nuotr. „Misija Sibiras“ dalyviai alytiškis Domas Zenkevičius (kairėje) ir gelgaudiškietis Juras Pratusevičius pasidalino įspūdžiais iš ekspedicijos, kuri šiemet vyko Kazachstane.

Rugsėjo 29 d. buvo surengtas žygis Tauro apygardos Žalgirio rinktinės partizanų takais, kuriame dalyvavo per 200 žmonių iš Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių, Kauno ir kitų miestų. Aplankyta Tauro apygardos vado Aleksandro Grybino-Fausto bunkeris ir žūties vieta, memorialai Griškabūdyje ir Lukšiuose, popietė tęsėsi J. Lingio parke Šakiuose, kur žygeiviai buvo vaišinami kareiviška koše, susitiko su „Misija Sibiras“ dalyviais.
povilas margarita
Nuotr. Lietuvos šokėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas juokavo, kad jeigu jie sugebėjo atvykti į Šakius filmuotis, tai žiūrovai iš Šakių turėtų vykti pažiūrėti jų šou.  


Po stulbinančios praėjusių metų sėkmės garsiausia ir mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas ruošia dar įspūdingesnį ledo šou, o reklaminis šou antradienį buvo filmuojamas ne kur kitur, o tik praėjusią savaitę duris atvėrusiame moderniame Šakių kultūros centre.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos