baneris leidinys

danielius gitarosJau tapo tradicija, kad kasmet į sodybą „Bičnamis“ renkasi gitarų muzikos gerbėjai. Tačiau šįmet, liepos 7d., čia vyko ne tradicinis respublikinis gitaristų - bardų festivalis, o 15 metų vykusių bardų festivalių dalyvių susitikimas.
 
Nuotr. Gitaristų klubo vadovas Arūnas Danielius dalijosi su gitaristų – bardų festivalių dalyviais per 15 metų sukaupta patirtimi ir prisiminimais.
 
Pasak vieno iš renginio sumanytojų ir organizatorių, sodybos šeimininko Arūno Danieliaus, pirmasis festivalis buvo surengtas dar 2000 m. Per 15 metų vykusius festivalius gitaristai patyrė daug įdomių įspūdžių bei išgyvenimų, tad šiais metais klubas nusprendė nebeorganizuoti šešioliktojo festivalio, o susirinkti ir pasidalinti prisiminimais.

„Šiuo metu Šakių gitaristų klubas vienija 20 narių, iš kurių 10 yra aktyvūs, o yra buvę net 48 nariai, tačiau laikas ir aplinkybės gerokai pakoregavo mūsų klubo veiklą“, - prisimena klubo vadovas A. Danielius.

Į susitikimą atvyko 10 anksčiau festivaliuose dalyvavusių gitaristų iš Vilniaus, Kauno, Jurbarko Raseinių. Susitikime buvo pasidalinta įspūdžiai ne tik apie anksčiau vykusius festivalius, bet ir išreikštos viltys, jog gitaristai norėtų rinktis į festivalius ir ateityje. Todėl, kaip sakė A. Danielius, neatmetama galimybė, kad kitais metais bus suorganizuotas 16 gitaristų – bardų festivalis. Tiesa, organizacinę veiklą vadovas mieliau norėtų perleisti į jaunosios kartos rankas, nes, anot jo, jaunimas yra kūrybingas ir turintis unikalių idėjų.
„Ar pavyks gitaristams susiburti ir kitais metais surengti festivalį – ateitis parodys“, – sako A.Danielius.

Jaukiame „Bičnamio“ sodybos kiemelyje penktadienio vakarą klubiečiai džiaugėsi per 15 m. nuveiktais darbais ir patirtais išgyvenimais.

Į renginį atvyko ir rajono savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Pilipaitis bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė. Ilgamečiams gitaristų – bardų festivalių dalyviams mero pavaduotojas įteikė padėkos raštus už gitarų muzikos populiarinimą.

Per 15 veiklos metų klubas suorganizavo 15 gitaristų-bardų festivalių “Bičnamyje”, 10 gitaristų ringų Kriūkuose, skirtų jauniesiems talentams atrasti. Išleido 4 kompaktines plokšteles: „Gitaros paletė“, „Mūsų stygos nerūdija“, „Sekundė pilnatvės’’ ir „Dar turime parako”.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos