baneris leidinys

bitininkai sakiuŠiais metais XXXIX respublikinėje bitininkų šventėje, kuri vyko Lazdijų r. Staigūnų kaime, neliko nepastebėti ir šakiečiai. Kaip teigė Šakių bitininkų draugijos pirmininkė Dalia Vaikšnorienė, šiais metais į šventę vyko gana gausus šakiečių būrys, nusiteikęs dalyvauti įvairiose rungtyse.
 
Nuotr. Šakių bitininkų draugijos nariai iš respublikinės šventės grįžo su laimėjimais.
 
Kadangi šventėje mūsų rajono bitininkai buvo labai aktyvūs, jų pastangos neliko nepastebėtos. Draugijos bičiulis Arūnas Juodvalkis gavo „Pažangiausio Lietuvos bityno 2015 metais“ nominaciją. Pirmąją vietą bičių motinėlių gaudymo rungtyje užėmė taip pat mūsų kraštietė Galina Šniokaitienė. Pati bitininkė didžiuojasi tuo, kad jos bityne dūzgia jau antra veislinė motinėlė, kurią kaip rungties prizą įteikė žymus Lietuvos bitininkas Algirdas Amšiejus. Šiais metais Šakių draugijos bičiuliai didžiuojasi laimėję pirmą vietą ir jaunųjų bitininkų talentų konkurse, kur Šakių meno mokyklos absolventas Jonas Vaikšnoras nupiešė ypač gražią bitę.

Gražiai šventėje pagerbtos ir Šakių krašto gaspadinės, kurios gausiai ir skaniai padengė draugijos stalą. Ne vienas šventės dalyvis prašė šeimininkių pasidalinti receptu ar kontaktiniais duomenimis, kad ateityje galėtų įsigyti ar pasigaminti įdomių jų vaišių.

Pasidalinti šventėje patirtais įspūdžiais Šakių bitininkų draugija kviečia visus bičiulius rugpjūčio 21 d. į „Bičnamį“. Taip pat šventės organizatoriai primena, kad visi bitininkai, norintys gauti Europos Sąjungos paramą bičių vaistams įsigyti, turi suskubti tai padaryti iki rugpjūčio 28 d.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos