baneris leidinys

sunu parodaPuikaus oro savaitgalį gamta nepagailėjo dvi dienas Šakiuose vykusiai šunų parodai. J. Lingio parke šeimininkai su savo augintiniais pasirodė ekspertizės ringuose bei pramoginėse programose.
 
Nuotr. Savaitgalį vykusioje šunų parodoje pasirodė rekordinis dalyvių skaičius.
 
Savaitgalį į Šakiuose vykusią Šakių kinologų draugijos, vadovaujamos Valentino Stikliaus, organizuotą šunų parodą sugužėjo gausus būrys šunų mylėtojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Vokietijos, Kaliningrado srities, Lenkijos, Latvijos, Estijos. Pasirodė aštuoni Šakių kinologų klubui priklausantys šunys. Mindaugo Vaitonio vokiečių kurtsharo veislės kalytė pripažinta gražiausiu klubo šunimi. Puikiai įvertintas Šakietės Galinos Sniečkuvienės pudelis. Moters augintinis tapo kandidatu į Lietuvos grožio čempionus ir geriausiu veislės atstovu. Daivos Rimaitytės čekoslovakų vilkšuniai laimėjo geriausio veislyno ir geriausio reproduktoriaus konkursus.
 

Be to, renginyje vyko čekoslovakų vilkų paroda, kurią organizavo čekoslovakų vilkšunių klubas. Paroda išskirtinė tuo, kad pirmą kartą Lietuvoje vyko jaunųjų vedlių konkursas.

V. Stiklius pasidžiaugė, kad tokio gausaus dalyvio skaičiaus Šakiuose dar nėra buvę. Pirmą parodos dieną parke žolę smagiai mindžiojo 380 keturkojų, o sekmadienį pasirodė per 350 šunų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos