baneris leidinys

erikasLapkričio 5–9 d. Vienoje (Austrija) vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „XXI a. menas“, kuriame dalyvavo daugelio Europos šalių deleguoti talentingiausi atlikėjai.

Nuotr. Šakietis, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentas Erikas Šlakaitis Vienoje vykusiame konkurse pelnė aukščiausią įvertinimą – „Grand prix“.

Lietuvai šiame konkurse atstovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė Morta Kačiūnaitė ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentai Jokūbas Sadauskas bei Erikas Šlakaitis.

Kaip ir praėjusiais metais, išskirtinio komisijos dėmesio sulaukė klarnetininko E. Šlakaičio pasirodymas, jis buvo įvertintas Grand prix apdovanojimu. Tai aukščiausias apdovanojimas, kokį yra gavęs E. Šlakaitis. Profesoriaus Kęstučio Bliujaus auklėtinis atliko C. M. Weberio „Concertina“ bei F. Poulenc „Sonata“.
 
E. Šlakaičio tėtis, kaimiškos muzikos kapelos „Liociai“ vadovas Albinas Šlakaitis, sakė, kad didelis malonumas turėti tokio aukšto lygio muzikantą savo kolektyve. Kaip teigė kapelos vadovas, jo sūnus Erikas daug prisidėjo prie kolektyvo debiutinės kompaktinės plokštelės išleidimo. Talentingas muzikantas groja dviejuose Kauno orkestruose, neatsisako pagroti ir Šakių pučiamųjų orkestre.

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybėje vyko apdovanojimų ceremonija už muzikinius pasiekimus tarptautiniuose konkursuose, apdovanojimas buvo įteiktas ir E. Šlakaičiui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos