baneris leidinys

mariukasPenktadienį vykusioje jaunimo konferencijoje „Įjunk šviesą“ buvo įteiktos šešios nominacijos labiausiai pasižymėjusiems rajono veikėjams ir organizacijoms, nominuotas ir 2015 metų Šakių r. jaunimo lyderis.

Nuotr. Marius Pavalkis: „Bendraujant su žmonėmis, mano nuomone, svarbiausia yra juos išklausyti, negirdėjimas vienas kito – daugelio konfliktų pagrindas. Gyvenime svarbiausios vertybės man yra atsakomybė, sąžiningumas, pasitikėjimas ir atsidavimas kiekvienam veiksmui, veiklai, todėl, kai kažką darau ar organizuoju, tai imuosi to iš visų jėgų.“

2015 metų jaunimo lyderiu tapo sportininkas, renginių vedėjas, aktorius, krepšinio varžybų teisėjas ir komentatorius, Lietuvą dviračiu apvažiavęs studentas Marius Pavalkis.

Jaunimo renginio nominacija buvo įteikta Almai Dragūnaitienei (Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyrius) už tradicine tapusia sportinę-edukacinę-pažintinę stovyklą jaunimui „Draugystės turistinis žygis“. Šių metų jaunimo partnerio apdovanojimas buvo skirtas Aušrai Mockevičiūtei, Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnei, už aktyvų darbą su jaunimu, ypač daug dėmesio skiriant problemiškam ir nemotyvuotam jaunimui.
 
Jaunimo organizacijos nominacija už tarpinstitucinio bendradarbiavimo skatinimą, sprendžiant Šakių rajono gyventojų problemas,buvo įvertinta neformali jaunimo grupė „Tvarkau Šakius“ (iniciatoriai Algirdas Unguvaitis, Živilė Unguvaitytė, Martinas Eimutis).

Jaunimo iniciatyvos nominacija buvo paskatintos Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokinės Dovilė Skužinskaitė ir Samanta Jelisiejevaitė už altruizmą rūpinantis gyvūnu.
Jaunimo indėlio Šakių rajonui nominacija buvo įteikta asociacijai „Varpo drama“ (pirmininkė Vilija Meškaitienė) už jaunimo užimtumo skatinimą, švietėjiškos veiklos vykdymą bei Šakių rajono garsinimą.    

Nominacijas skyrė Jaunimo reikalų taryba, nominantams skirtos 75 eurų vienkartinės išmokos.

Konferencijos metu buvo pristatytas projektas „Saugok sveikatą, kol jaunas!“ ir viktorina „Būk sveikas!“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos