baneris leidinys

Sausio 30 d. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje vyko kryžiažodžių sprendimo čempionatas „oho“ taurei laimėti. Čempionatą organizavo aktyvus kryžiažodžių sprendėjas Mindaugas Kuras ir „oho“ galvosūkių žurnalų redakcija.

Į čempionatą atvyko 17 iš anksto užsiregistravusių ir keturi čempionato dieną prisijungę kryžiažodžių sprendėjai. Dalyvių sulaukta iš Marijampolės, Kretingos, Šilutės, Karmėlavos, Druskininkų, Joniškio, Vilniaus, Šiaulių ir Šakių. Kudirkos Naumiesčiui atstovavo keturi miesto gyventojai.
 
Dalyviams buvo pasiūlyta per dvi sprendimui skirtas valandas išspręsti 15 balų pagal sudėtingumą įvertintų galvosūkių. Išsprendus visus galvosūkius, buvo galima gauti 76 balus. Kol organizatoriai aiškinosi, kas tapo čempionato nugalėtojais, dalyviai buvo kviečiami aplankyti Vinco Kudirkos gimnazijos muziejų, vėliau pasivaišinti prie arbatos ar kavos puodelio.

Čempionato nugalėtoju, surinkęs 76 balus, tapo marijampolietis Vaidas Aleknavičius, Šiaulietė Aušra Sluoksnaitienė, surinkusi taip pat 76 balus, liko antrojoje vietoje. Čempionate trečiąją vietą užėmė Lina Krivulia iš Karmėlavos.

Čempionate Šakių rajonui atstovavo 10 dalyvių. Geriausiai sekėsi Sauliui Jazukevičiui iš Kudirkos Naumiesčio. Jis užėmė 7-ąją vietą, jam pritrūko vos kelių balų, kad patektų į geriausiųjų šešetuką. Neblogai sekėsi ir šakiečiui Alvydui Grinkevičiui bei Teresei Stravinskienei iš Panovių. Jiems, kaip ir visiems kitiems dalyviams, atiteko pasirinkto „oho“ kryžiažodžių žurnalo prenumerata.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos