baneris leidinys

socialdemokrataiJau penkti metai iš eilės Šakių skyriaus socialdemokratų partijos nariai renkasi į tradicinį renginį „Bičiuli, duok ranką!“ Ne išimtis ir šie metai.

Nuotr. Kudirkos Naumiesčio grupės vadovas Algimantas Damijonaitis (kairėje) atsiėmė net dvi nominacijas. Vieną jų įteikė Ūkio ministras Evaldas Gustas.

Konferencijoje, skirtoje Lietuvos socialdemokratų (LSDP) įkūrimo 120-osioms metinėms, pagrindinį pranešimą apie LSDP įsteigimo istorinę raidą Lietuvoje skaitė garbingas svečias – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, LSDP garbės pirmininkas Česlovas Juršėnas. Šakių rajono socialdemokratų partijos raidos svarbiausius istorinius etapus nuo 1905 iki 1926 metų, pateikdamas daug archyvinės medžiagos, apžvelgė sintautietis kraštotyrininkas Raimondas Daniliauskas.
 
Šventinio vakaro vedėjai Alma Dragūnaitienė ir Martinas Eimutis visus pakvietė pasidžiaugti kasmet gausėjančiomis  Šakių skyriaus bičiulių gretomis. Praėjusiais metais socialdemokratų partijos būrį papildė 26 bičiuliai iš Kudirkos Naumiesčio, Šakių, Voverių, Griškabūdžio, Panovių. Tad  šventinį vakarą Šakių skyriaus pirmininkas Mindaugas Bastys jiems iškilmingai įteikė partijos nario pažymėjimus ir ženklelius.

Šiųmetis renginys išsiskiria tuo, jog pirmą kartą įsteigtos trys nominacijos „Padėkos Rožė“. Jomis kasmet bus apdovanojamos labiausiai nusipelniusios skyriaus grupės. Dvi nominacijas gavo Kudirkos Naumiesčio grupė – „Už bičiulystės stiprinimą“ ir „Už savanorystę ir renginių organizavimą“. Trečioji nominacija „Už kulinarinio paveldo puoselėjimą“ įteikta Barzdų grupei.

Šventiniame renginyje „Bičiuli, duok ranką!“ dalyvavo ir šakiečius su gražia ir nuotaikinga švente sveikino Ūkio bei Sveikatos ministrai Evaldas Gustas ir Rimantė Šalaševičiūtė, kaimyninių Jurbarko ir Vilkaviškio rajonų socialdemokratų skyrių atstovai. Jie linkėjo Šakių skyriui ir jo pirmininkui M. Basčiui, kaip tik sausio 29-ąją šventusiam savo gimtadienį, kuo didžiausios sėkmės. Pasinaudodami proga, M. Bastį gimtadienio proga pasveikino draugai ir bičiuliai, bendrapartiečiai.

Šventinio vakaro metu visi skubėjo ragauti tradicinio M. Basčio kugelio ir medžiotojo Juozo Dainelio sumedžioto ir ant laužo kepto šerno. Gerą nuotaiką dovanojo Zyplių dvaro kaimo kapela, vadovaujama Remigijaus Poderio, meninę kompoziciją pristatė Šakių „Varpo“ dramos studija.

Šiuo metu Šakių LSDP skyrius vienija daugiau nei 300 narių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos