baneris leidinys

piknikas parkePraėjusio penktadienio vakarą į Lingio parką viliojo skambanti muzika ir kvapnūs grilio dūmai, o socialiniame tinkle „Facebook“ apie renginį sužinoję žmonės rinkosi kartu pažymėti kaimynų dienos.

Nuotr. Apklausos „Ar esi laimingas?“ rezultatai patvirtino: Šakiai – laimingų žmonių miestas.

„Grilis ir muzika – mūsų, nuotaika, pledukai ir kaimynai – jūsų!“ – gundė renginį organizavę jaunieji Šakių tarybos nariai Mindaugas Tarnauskas ir Laurynas Suodaitis. Jokių garsių kalbų apie lietuviškos politikos ypatumus ar artėjančius rinkimus, gal tik ta pati laisva, antradienį Kaune vykusio Laisvės pikniko dvasia.
 
Draugai, pažįstami, kviesti ir nekviesti dalyviai – visi buvo laukiami ir vaišinami improvizuotos virtuvės šefo Lauryno ruoštais užkandžiais. Jaukiai ant pledukų parke susėdę šakiečiai džiaugėsi vienas kito kompanija ir jaukia aplinka. Jaunuoliai, senoliai, krykštaujantys vaikai... Kiekvienas buvo kviečiamas dalyvauti apklausoje „Ar esi laimingas?“ Rezultatai patvirtino: Šakiai – laimingų žmonių miestas.

„Laimingi vaikai – laimingi tėvai“, – konstatavo organizatoriai džiaugdamiesi šeimų gausa renginyje. Šakių šeimų asociacijos pirmininke Ieva Bernotaitė prisipažino, kad prie iškylos idėjos prisijungė tik tos pačios dienos ryte: „Paprastai ruošiamės ilgiau, o šįkart susisukome per kelias valandas. Nuostabu, kad žmonės taip greitai sureagavo!“ Gero oro sugundyti organizacijos nariai atidarė vasaros sezoną truputį anksčiau. Jų iniciatyva susitikimą papuošė burbuliatorius, o mažuosius linksmino klounas. Smilkstant paskutinėms žarijoms skambėjo ir romantiški gitaros garsai. Organizatoriai viliasi, kad toks susitikimas, kai renkamasi gryname ore su visa šeima ir be alkoholio, nebus paskutinis.

Monika Būblaitytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos