baneris leidinys

seimos girenuoseLina POŠKEVIČIŪTĖ

Praeitą šeštadienį  Girėnų ir „Varpo“ mokyklos bendruomenės surengė šeimų šventę „Laiminga šeima – laimingas aš“, į kurią susirinko ne tik norintys aktyviai pasportuoti, bet ir kartu  praleisti laisvalaikį.

Nuotr. Šeimos savo jėgas galėjo išbandyti sportinėse estafetėse. Vikriausia tapo Černauskų šeima (dešinėje).

Nors organizatoriai vis dairėsi į dangų bijodami, kad neužkluptų lietus, bet apniukęs dangus nuotaikos nesugadino.
 
Pirmiausiai šeimos savo jėgas išbandė sportinėse estafetėse. Prie starto linijos stojo keturios šeimos – visos pasiruošusios nugalėti, kuo greičiau įveikti ne tik vikrumo, greičio bet ir sumanumo reikalaujančias rungtis. Ir suaugusiems, ir mažiesiems reikėjo ridenti kamuoliuką ledo rutulio lazda, mušinėti krepšinio kamuolį apie lanką, šokinėti per šokdynę. Visko buvo – iš rankų sprūdo kamuoliai, tėčiams sunkiausia buvo šokinėti per šokdynę, o mažiesiems prireikė net mamyčių pagalbos.

Vyko energinga, bet draugiška kova, po kurios vikriausia tapo Černauskų šeima, antri liko Stanaičiai, treti – Litvinai. Paguodos prizas atiteko Jakų šeimai.

Baudų metimo ir tritaškių varžybose dalyviai varžėsi, kas taiklesni – vaikai ar tėveliai.

Prie baudų metimo linijos stojo aštuoni vaikai ir šeši tėveliai, jiems reikėjo per vieną minutę sumesti kuo daugiau baudų. Iš jaunųjų dalyvių daugiausia baudų įmetė Tautvydas Juška (19), antras liko Rokas Šakėnas (18) trečias Povilas Šimkūnas (16). Nenusileido taiklumu ir tėveliai – taikliausias buvo Rolandas Šimkūnas (15), antras Tomas Černauskas (13), trečia Aušra Šakėnaitė (8).

Tokio pat susidomėjimo sulaukė tritaškių metimo konkursas, kuriame taiklumą išbandė aštuoni vaikai ir keturi suaugę. Šį kartą per dvi minutes reikėjo pataikyti kuo daugiau tritaškių. Jaunimo  nugalėtoju tapo Tautvydas Juška (17), antras Tomas Mureika (12), trečias liko Karolis Undraitis (7). Tolimus metimus puikiai metė ir tėveliai: daugiausiai pataikė Tomas Černauskas (13), antras Nerijus Litvinas (11), trečias Rolanas Šimkūnas (4). Varžybas atsakingai organizavo, vertino mokytoja Rita Čižauskienė. Sportiškiausi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, rėmėjų įsteigtais prizais ir saldumynais.

Kas sportavo, mankštinosi, o kitos šeimos stojo prie molberto ir atsidavė kūrybai. Kartu su mokytoja Jūrate Žalnoriene šeimos išbandė tapyti akrilu. Buvo siūloma nutapyti tai, kas siejasi su laime, džiaugsmu, santarve ir grožiu. Šiltais, spalvingais, žaismingais vaizdais nušvitę paveikslai tapo tarytum priešprieša besiniaukiančiam dangui.

„Kuriantys, aktyvūs, linksmi žmonės yra laimingi. Tokie būdami jie laimingus daro ir kitus. Manau, kad šiandien ir mes prisidėjom prie mūsų visų laimės kūrimo. Juk tik laimingoje šeimoje kiekvienas iš mūsų gali atrasti ramybę, gali tobulėti ir augti. Pralaimėjusių šioje šventėje nėra, laimėjo tie, kas dalyvavo ir kas juos palaikė“, – kalbėjo viena iš šios šventės iniciatorių – girėniškė Daiva Mažeikienė.

Praleidę popietę, susipažinę su kitomis šeimomis, šventės dalyviai neskubėjo skirstytis į namus, tik prasidėjęs lietus suvijo į Girėnų bendruomenės salę, kurioje visi vaišinosi sriuba.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos