baneris leidinys

cirkas jurmalojePraėjusią savaitę Šakių cirko mokyklos auklėtiniai dalyvavo tarptautiniame menų festivalyje „Baltic stage“, kuris vyko Jūrmaloje (Latvija). Aukščiausius įvertinimus nuolat gaunantys cirko artistai buvo pastebėti ir čia.

Nuotr. Šakių cirko mokyklos auklėtinės (vadovai Itana ir Raimondas Januševičiai) Jūrmaloje vykusiame festivalyje originaliame žanre buvo įvertintos aukso medaliu.

Kompetentingą komisiją itin sužavėjo cirko mokyklą lankančių merginų pasirodymas „Piramidė“, už kurią jos originaliame žanre buvo apdovanotos aukso medaliu. Pasak cirko mokyklos vadovės Itanos Januševičienės, apie dalyvavimą šiame tarptautiniame festivalyje buvo galvota jau praėjusiais metais. Tačiau ilgai mąsčius, svarsčius, susidėliojus visus „už“ ir „prieš“ pernai buvo nuspręsta į jį nevykti.
 
„Iš tikrųjų mes stengiamės rinktis tokius festivalius ar konkursus, kuriuose turime galimybių ne tik parodyti savo sugebėjimus, bet turime tikslą stengtis tapti geriausi“, – komentavo I. Januševičienė.

Visgi šiais metais, sužinojus apie vėl vyksiantį „Baltic stage“, buvo nuspręsta išmėginti savo jėgas. Nuvykus į vietą paaiškėjo, jog tiek varžovai, tiek dalyvius vertinusi komisija buvo „kietas riešutėlis“.

„Pamačiusi kitų dalyvių pasirodymus pradėjau abejoti mūsų sėkme, tačiau dar kartą įsitikinau, jog neverta. Auksas mūsų“, – neslėpdama džiaugsmo pasakojo vadovė.

Tarptautiniame festivalyje taip pat dalyvavo cirko žanro artistai iš Utenos. Festivalyje atskirose grupėse varžėsi vokalistai, choreografijos bei originalaus žanro atstovai, kuriuos vertino trys skirtingos komisijos. „Baltic stage“ festivalyje pasirodė dalyviai iš Latvijos, Ukrainos, Rusijos bei Anglijos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos