baneris leidinys

lekeciu moterysPraėjusį penktadienį Lekėčių bendruomenės moterų klubas minėjo veiklos dešimtmetį. Moterys yra kūrybingos, aktyvios, nestokojančios humoro, dalyvauja rajono, Lekėčių miestelio gyvenime.

Nuotr. Lekėčių moterys vienam vakarui tapo tikromis žvaigždėmis, kiekviena išsiskyrė elegancija, apdarais, šypsenomis.

Lekėčių bendruomenės moterų klubo vadovė Vaida Brazaitienė pasakojo, kad neformali jų veikla prasidėjo 2003 m, kai keturios bendruomenės moterys (pati Vaida, Roma Baguckaitė, Rūta Krikštopaitienė ir Aušra Kriauzienė) susibūrė į komandą ir Lekėčių bendruomenės centro vardu parašė projektą, kurį įgyvendinus buvo sukurta Lekėčių internetinė svetainė, organizuoti kompiuterinio raštingumo kursai. Į savo komandą pasikvietusios dar keletą aktyvių moterų, nutarė  2006 m. sausio 4 d. įregistruoti savo organizaciją, kad galėtų sėkmingai dirbti.
 
Laisvalaikio salės fojė eksponuojamose nuotraukose geriausiai atsispindi 10 metų moterų klubo darbai: jos nuolatinės miestelio, rajono įvairių švenčių dalyvės, populiarina sveiką gyvenseną, moko įvairių menų. Svarbiausias jų veiklos akcentas – 2013 m. kulinarinio paveldo namų gimimas. Jau penkerius metus moterys vykdo akciją „Papuoškime Lekėčius šv. Kalėdoms“, kasmet šias moteris galima sutikti tvarkant Lekėčių kapines, o kur dar projektinė, visuomeninė veikla!

Penktadienio vakarą Lekėčių laisvalaikio salėje vyravo ypatinga aura: raudonu kilimu žvakių šviesoje į sceną įžengė 15 elegantiškų, gražių Lekėčių moterų – tikrų vakaro žvaigždžių. Kiekviena išsiskyrė savo rūbu, aksesuarais, kalbos maniera, netgi šypsena. Jos, kaip tikros žvaigždės, pozavo fotografams, prisistatė žiūrovams ir šventės svečiams. Moterų pomėgiai, charakteriai, poreikiai tokie skirtingi: jos mėgsta dirbti darže, kitos mina dviračius, kuria nuostabius rankdarbius, kepa raguolius ar net augina avis.

Visos šitos moterys pirmiausia yra žmonos, mamos, seserys, močiutės, bet, kaip pačios sakė, jos sugeba atrasti laiko kitkam.

„Svarbiausia reikia eiti ir daryti! O mūsų darbų ir gyvenimo credo: kūryba, darbas, meilė, pagalba, supratimas, menas, prasmė, sėkmė, grožis, idėja, noras, viltis, svajonė, vertė, tikėjimas“, – šiais žodžiais savo prisistatymą užbaigė Lekėčių moterys.

Tikromis žvaigždėmis patapti panoro ir kitos rajono moterys. Lukšietės priminė, kaip Dievas sutvėrė moterį, kriūkietės patvirtino, kad visos moterys tikrai nepaprastos ir linkėjo, kad dar ilgai Lekėčių žvaigždutės neužgestų.

Šakių moterų klubas turėjo savo receptą, kaip pasidaryti žvaigždėmis: laikytis bananų dietos, tapti politikėmis, o lekėtiškėms linkėjo ir toliau kurti grožį, išsaugoti užsimezgusią draugystę.

O koks žvaigždžių vakaras be gėlių, dovanų, šventinio pyrago, asmeninių sveikinimų, betarpiškų pokalbių. Ir gražių vyrų grupės „Subtilu-Z“ koncerto.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos