baneris leidinys

karklePraeitą savaitgalį Klaipėdos rajone, Karklėje, poilsiavietėje „Žilvitis“, vyko Respublikinis Lietuvos bendruomenių sąskrydis, skirtas Vietos bendruomenių metams. Sąskrydyje dalyvavo apie 80 Šakių krašto žmonių, kuriuos lydėjo rajono meras Juozas Bertašius bei rajono žemdirbių sąjungos pirmininkas, mero padėjėjas Rimantas Valiukas.

Nuotr. Sąskrydyje dalyvavo apie 80 Šakių krašto žmonių, kurie ne tik dalyvavo eisenoje, bet vėliau lankė kiemelius, dalyvavo sporto varžybose bei reprezentavo savo kraštą.

Sąskrydyje dalyvavo apie 1000 kaimo bendruomenių atstovų iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Tryliktame bendruomenių sąskrydyje apsilankė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo nariai, rajonų merai. Mūsų rajono meras buvo pavadintas fenomenu kaip vienintelis meras, dalyvavęs visuose sąskrydžiuose.
 
Kaip pasakojo R. Valiukas, oficialus atidarymas prasidėjo dalyvių su rajonų vėliavomis eisena prie jūros, vėliau vyko kiemelių lankymas, sporto varžybos, vakariniai koncertai ir filmų demonstravimas.

Šakiečiai turėjo kuo nustebinti sąskrydžio dalyvius. Girėnų bendruomenės centro verdama sriuba buvo tokia skani, kad ne visiems užteko. Bliuviškių kaimo kapelos muzikantai sutraukė būrį gerbėjų, kurie šoko iki vėlyvo vakaro. Šakiečiai demonstravo kalvystės amatą ir dirbinius.

Vieni Šakių krašto žmonės atvažiavo pailsėti net tris dienas, kiti pabuvo trumpiau. Mėgavosi jūra ir, pasak R. Valiuko, visi liko patenkinti, juolab kad oras buvo puikus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos