baneris leidinys

cirko stovyklaKiekvieną vasarą tėvai susiduria su tokia pačia problema – ką vaikams veikti? Šakių cirko mokykla siūlo puikią, nieko nekainuojančią išeitį nuobodžiaujantiems ar save atrasti norintiems vaikams.

Nuotr. Cirko stovykla skirta visiems vaikams, norintiems save išmėginti šioje srityje.

Antrus metus iš eilės cirko mokykloje vasaros metu vyksta stovykla. Itana Januševičienė, viena iš mokyklos vadovių, pasakojo, jog stovyklos mintį pakišo patys cirko mokykloje besimokantys vaikai, kai vadovų pasiteiravo: „O ką veiksime vasarą?“
 
„Tada supratome, jog mūsų auklėtiniai nepavargsta nuo cirko bei užsiėmimus nori tęsti taip pat ir vasaros metu. Kodėl gi ne. Todėl bent jau iki rugpjūčio vidurio tikrai stovyklausime“, – komentavo I. Januševičienė.

Bene svarbiausias dalykas – stovykla nemokama ir skirta ne tik cirko mokyklą lankantiems vaikams, tačiau ir bet kuriam vaikui, kuris  nori save išmėginti šioje srityje Tiesa, bent jau kol kas ne cirko artistus pritraukti į stovyklą gana sudėtinga. Nors vadovai stengiasi apie šį laisvalaikio praleidimo būdą suteikti kuo daugiau informacijos, kartais jos vis tiek maža.

„Taip, būna, jog skambina mamos ar tėčiai, teiraujasi, ar stovykloje gali dalyvauti, kas tik nori, todėl dar kartą pabrėžiu – stovykla skirta visiems pageidaujantiems vaikams“, – priminė I. Januševičienė.

Beje, visą praėjusią savaitę prie stovyklos buvo prisijungusios 25 Kauno r. sporto mokyklos gimnastės. Minėtos mokyklos gimnastikos trenerė Inga Gliožaitienė pasakojo, jog savo mokines į stovyklą buvo atsivežusi ir praėjusiais metais. Trenerės teigimu, mergaitėms čia labai patinka, be to, sveika pajusti cirko žanro subtilybes bei skirtumus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos