baneris leidinys

kulturos centras remontasPraėjusį ketvirtadienį rajono meras Juozas Bertašius dalyvavo Kultūros ministerijoje, kur susitikęs su kancleriu Laimonu Ubavičiumi ir kitais atsakingais asmenimis kalbėjo apie lėšų skyrimą Šakių kultūros centro rekonstrukcijai.

Nuotr. Šakių kultūros centro statybinės dalies darbų užbaigimui trūksta 200 tūkst. eurų.

Meras akcentavo, kad iki metų pabaigos turėtų būti užbaigti Šakių kultūros centro statybinės dalies darbai. Kad tai būtų atlikta, J. Bertašiaus tikinimu, trūksta 200 tūkst. eurų.
„Pastatas turi būti apšiltintas, nutinkuotas ir, prieš uždengiant stogą, į vidų reikia sukelti įrangą. Atlikus visus šiuos darbus, statybininkai ramiai galėtų per žiemą dirbti viduje“, – sakė rajono vadovas.
 
Jis pasakojo, kad kancleris jį suprato ir ieškos sprendimo būdų, nes pinigų reikia neišvengiamai. Šiais metais Kultūros ministerija skyrė triskart mažiau lėšų nei buvo žadėjusi – vietoj 300 tūkst. eurų – tik 100 tūkst.

Meras sakė, kad ir vidaus darbams trūks dar 200 tūkst. eurų, tačiau pirmiausiai, kaip teigė jis, „sutvarkom išorę, o paskui mąstom toliau“.

2014 m. pradėto įgyvendinti projekto vertė buvo maždaug pusantro milijono eurų. Po papildomo finansavimo projekto vertė išaugo iki 2 mln. 582 tūkst. eurų. Rajono savivaldybės indėlis į rekonstruojamą Šakių kultūros centrą – beveik 600 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos