baneris leidinys

stovykla juraJau ketvirtą kartą Šakių „Savęs pažinimo studija“ pakvietė į stovyklą savo lankytojus ir visus, norinčius prasmingai praleisti atostogas prie jūros. Šiemet prie stovyklautojų prisijungė ir būrelis senjorių.

Nuotr. „Savęs pažinimo studija“ stovyklą suorganizuota jau ketvirtą kartą.

Puikus oras, kvepiantis pušynas, vos už 150 m ramiai ošianti jūra, nuošaliau nuo poilsiautojų triukšmo sodyba ir naudingi sveikatai užsiėmimai leido pailsėti, atsipalaiduoti, pasimankštinti, suprasti kažką naujo, pabūti su bendraminčiais.
 
Stovyklos organizatorės Daiva Piečaitytė, Aušrelė Štrimaitienė ir Jūratė Arštikaitienė stengėsi, kad  veiklos būtų įdomios ir prasmingos. Organizatorės vedė rytines mankštas, juoko jogą, atsipalaidavimo, sąmoningo kvėpavimo praktikas, mokė pažinti savo emocijas, kalbėjo apie jų valdymą, savivertę, pasitikėjimą savimi. Stovykloje lektorius Robertas Karvauskas papasakojo apie vyrų ir moterų santykius, pareigų pasiskirstymą šeimoje. Šakiečiams gerai pažįstamas, dažnas studijos svečias Raimondas Binkauskas mokė žmones atsipalaiduoti gongo garsuose, meditacinio bėgimo technikos, atliko pirties ritualą.

Nors stovyklos dienotvarkė buvo aktyvi, bet liko ir laisvo laiko pasimėgauti jūros teikiamais malonumais, pasivaikščioti, pabendrauti. Kad tokia stovykla reikalinga, rodo maloniai besišypsantys veidai, spindinčios iš džiaugsmo akys ir teigiami dalyvių atsiliepimai.

 „Prabėgus savaitei po stovyklos uždarymo, sugrįžus į realų gyvenimą, nuolat persekioja malonūs prisiminimai iš puikiai praleisto savaitgalio. Tiek geros energijos, puikaus oro, skanaus maisto, šiltos jūros vandens, bendraminčių gausos galima buvo sutikti tik čia. Negaliu patikėti, kad ir pati pasikeičiau į gerąją pusę. Visoms organizatorėms ir visiems dalyvavusiems linkiu daug giedros gyvenime, kad tokie projektai įgautų pagreitį, kad stovykla gyvuotų vėl ir vėl“, – kalbėjo viena iš stovyklautojų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos