baneris leidinys

Tarybos narys Romas Pukinskas ėmėsi iniciatyvos parengti naujus Šakių garbės piliečio vardo suteikimo nuostatus, tačiau po kilusių diskusijų šis klausimas atidėtas.

Nuspręsta, kad nuostatus dar reikia tobulinti, tam sudaryta komisija, kuriai vadovaus R. Pukinskas, joje dirbs Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Julė Kasparevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas, vicemeras Edgaras Pilypaitis bei Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rima Rauktienė. Komisija bandys atsižvelgti į siūlymus ir patobulinę esamus teikti juos rugsėjį posėdžiausiančiai tarybai.
 
R. Pukinskas teigė iniciatyvos ėmęsis, nes entuziazmo nesulaukė iš kitų tarybos narių. Tad „nusprendė mesti iššūkį likusiai tarybos daliai“. Be to, jis minėjo, kad Švietimo, kultūros ir sporto komitetas šį klausimą aptarė konvejeriu ir didesnio dėmesio tam neskyrė. Todėl jis susipažino su kitų savivaldybių nuostatais ir parengė savus. Tarybos nario nuomone, suteikiant, svarstant, kam suteikti šį vardą, trūksta viešumo. Didesnį dėmesį bei pagarbą, pasak nuostatų rengėjo, reikėtų skirti ir patiems Garbės piliečiams (rajone šis vardas suteiktas 11 asmenų), nes kitose savivaldybėse kabo jų nuotraukos, jie kviečiami į tam tikrus renginius, susitikimus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos