baneris leidinys

Šį šeštadienį visoje Lietuvoje vyks „Ryterna modul Mototurizmo ralis“, kuris užsuks ir į Gelgaudiškį.

Per vieną dieną šimtai motociklininkų, keliautojų iš įvairių miestų ir miestelių, ruošiasi skersai ir išilgai apvažiuoti visą šalį įvairiais keliais ir taip suvienyti Lietuvą. Ralio dalyviai keliaus per kultūros, paveldo ir istorinius objektus, o svarbiausia, atvykstant renginio dalyvių lauks dešimtys bendruomenių, tarp jų aktyviausios mažosios Lietuvos kultūros sostinės: Gelgaudiškis, Merkinė, Alanta, Vepriai, Pagramantis, Žemaičių Kalvarija, Šeduva, Josvainiai ir Miežiškiai. Apskritai ralio maršrute numatyta apkeliauti 40 išskirtinių objektų.
 
Prieš šešerius metus prasidėję renginys kasmet sulaukia vis daugiau savo šaliai neabejingų dalyvių. Organizatoriai pabrėžia, kad tai yra tikri savo krašto lyderiai, kurie trokšta pažinti Lietuvą, jos istoriją, žmones, jų šiandieną, taip pat parodyti visuomenei, kaip svarbu visa tai žinoti, kad galėtume kurti savo šalies ateitį.

Be to, unikalus ir renginio formatas, nes dalyviai gali savo kelionę pradėti iš bet kurios Lietuvos vietos. Jie patys pasirenka maršrutus ir kelius. Ir viskas dėl tikslo – suplanuoti ir kuo prasmingiau aplankyti organizatorių pasiūlytus objektus bei po devynių valandų kelionės visiems dalyviams finišuoti toje pačioje vietoje. Jau trečius metus šimtai motociklininkų iš įvairių Lietuvos kampelių ralį pabaigia Birštono miesto centre.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos