baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Gelgaudiškio dvare juokėsi žiūrovai, kurie susirinko į tradicinį mėgėjų teatrų komedijų festivalį „Juokiasi zanavykai“.

Kaip pasakojo kiekvienais metais festivalį organizuojanti režisierė bei Zanavykų teatro vadovė Gražina Guzovijienė, į festivalį atvyksta šakiečių draugai, taip pat kituose festivaliuose pamatyti ir pamėgti kolektyvai. Šiemet su nuotaikinga programa scenoje pasirodė Rokiškio rajono Bajorų kultūros centro teatras „ČIZ“, Kauno miesto Vilijampolės teatras „MMT“. Susirinkusieji taip pat turėjo galimybę scenoje išvysti Ukmergės rajono Taujėnų kultūros namų teatro „Bičiuliai“ pasirodymą. O kaipgi be scenos šeimininkų – Šakių kultūros centro Zanavykų teatro.
 
G. Guzovijienės teigimu, nors ir šiemet festivalio organizavimui finansavimas nebuvo skirtas, kuo galėjo, tuo pagelbėjo Šakių kultūros centras ir jo direktorius Raimondas Januševičius. Gerą dešimtmetį vykstantis komedijų festivalis kiekvienais metais organizuojamas rajono dvarų erdvėse: šiais metais Gelgaudiškyje, praėjusiais – zanavykai juokėsi Zyplių dvare.

„Turime kuo džiaugtis, nes šiemet oras festivaliui buvo kaip užsakytas. Šis festivalis – tarsi gaivaus oro pliūpsnis nuo visko pavargusiems ir atsipūsti bei gardžiai pasijuokti norintiems mūsų rajono žmonėms“, – mintimis dalijosi G. Guzovijienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos