baneris leidinys

vasarele girenaiPraėjusį šeštadienį Girėnų bendruomenės sporto aikštelėje vyko jau tradicine tapusi ir daugelį metų vykstanti vaikų sporto šventė „Lik sveika, vasarėle“.

Nuotr. Sporto šventėje mažieji girėniškiai save išbandė įvairiose estafetėse, atrakcionuose, o juos noriai palaikė bei sėkme džiaugėsi jų artimieji.

Šventės organizatorius Juozas Jonuška pasveikino renginio dalyvius ir pakvietė tylos minute pagerbti prieš 30 metų tragiškai anapilin išėjusio vieno iš šios šventės tuometinių aktyviausių dalyvių Audriaus Basčio atminimą.
 
Sporto šventės metu 20 jaunųjų dalyvių varžėsi įvairiose estafetėse, atrakcionuose bei duatlone, o mažuosius sportininkus palaikė artimieji.

„Buratino“ atrakcione pirmąją vietą iškovojo Dovilė Lionaitė, antrąją ir trečiąją vietą laimėjo Nojus ir Emilis Kargertai. Baudų mėtymo rungtyje geriausiai sekėsi Emiliui Kargertui, jam nusileido Deimantas Lažauninkas, o trečioji buvo Jorūnė Kaunaitė. Duatlono rungtyje, kurioje reikėjo važiuoti 400 metrų dviračiu ir 400 metrų bėgti, geriausią rezultatą pasiekė Šarūnė Vizgirdaitė, antras liko Deimantas Lažauninkas, nuo jo šiek tiek atsiliko E. Kargertas. Nemažai jaunųjų sportininkų varžėsi 3 kg sveriančio kimštinio kamuolio metimo į tolį rungtyje. Toliausiai kamuolį (9 m 40 cm) nusviedė daugelį rungčių laimėjęs E. Kargertas, Deimantas Lažauninkas kamuolį nusviedė 7,53 m ir liko antras, trečiąją vietą užėmė ne vieną berniuką nurungusi J. Kaunaitė. Ji kamuolį numetė 5,90 m.

Daugiausiai emocijų ir sportinės aistros sukėlė „Judrioji estafetė“, kurioje dalyvavo visi užsiregistravę dalyviai. Šios rungties metu reikėjo tam tikrą atkarpą šokuoti su maišu, mėtyti „granatas“ į lanką, įveikti trasą paspirtuku, lauko teniso kamuoliukus sumesti į taikinį ir kuo greičiau pasiekti finišo liniją. Rungtyje nepralenkiamas buvo E. Kargertas, antra liko Š. Vizgirdaitė, o trečią vietą užėmė J. Kaunaitė. Visiems šventėms dalyviams buvo įteiktos padėkos, nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais.

Po judriosios šventės dalies dalyviai susirinko į Girėnų bendruomenės laisvalaikio salę, kur vyko paskaita „Saugus kelias į mokyklą“. Jauniesiems šventės dalyviams ir jų šeimos nariams buvo pademonstruotas specialus filmukas apie saugumą gatvėje, kelyje, dviratininkų pareigas ir pan. Vėliau jaunosios policijos rėmėjos Evelina Kudirkaitė ir Ema Dabašinskaitė išdalijo žinių patikrino testus. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog geriausias žinias parodė Gintarė Rupeikaitė, Tadas Gruzdaitis ir Paulius Martinaitis. Jiems buvo įteiktos VĮ „Marijampolės regiono keliai“ eismo saugumo specialisto E. Lovkio dovanėlės. Atsigauti po varžybų padėjo skani, ant laužo virta sriuba.

Už pagalbą organizuojant šventę girėniškiai dėkoja rėmėjams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos