baneris leidinys

reckus
Nuotr. Iš Sintautų kilusio Lenono Rėčkaus naujajame albume pateikiami kūriniai, kuriuos anksčiau kūrėjui buvo tiesiog nedrąsu rodyti.

Elektroninės muzikos kūrėjas, iš Sintautų kilęs Leonas Rėčkus, muzikinę veiklą pateikiantis slapyvardžiu Napo, pristato 35 kūrinių kompiliaciją „Too Fusty“.
 
Visus juos galima išgirsti specialiai tam sukurtoje svetainėje www.toofusty.com. Muzikos rinkinys brendo trejus metus – pirmoji kompiliacija „Fusty“ buvo išleista dar 2012-aisiais.

„Pastaruoju metu imu suprasti, kad turiu didelę ydą nuvertinti savo kūrybą, jos reikšmę suprantu tik po ilgo laiko, kūriniams dulkant ir skaičiuojant ne pirmus metus. Panašiai nutiko ir su pirmąja kompiliacija. Pavadinimai „Fusty“ bei „Too Fusty“ tą ir reiškia – sugedę, nebetekę savo prasmės, užmiršti. Angliško žodžio „fusty“ skambumas visiems kūriniams suteikė net savotišką ironišką žavesį, išryškindamas jų grubumą ir neužbaigtumą kaip viso leidinio pagrindą. Tai verčia ne tik mane, bet ir klausytojus atsigręžti į savo drovumą, impulsų sulaikymą, kuomet kažkas užslopinto galų gale vis tiek pasirodo, galbūt net su nauja, gaivališka energija“, – mintimis dalinasi Leonas Rėčkus.

Pasak jo, kūriniai nebuvo specialiai kurti būtent šiam formatui – visi jie išleisti kartu, nes anksčiau juos viešinti atrodė nedrąsu, neverta.

„Tačiau šįkart norėjau akcentuoti kūrinių fragmentiškumą. Kartu su Ugne Balčiūnaite (jos kurtas šriftas „Cluster“ panaudotas pirmą kartą) kūrėme mozaikišką viršelį, jame atskiri kvadratai simbolizuoja atskirus kūrinius. Igno Strimaičio kurtoje interneto svetainėje šis paveikslas įgavo interaktyvią prasmę. Savotiškas muzikinis fotoalbumas, tiesiogiai perteikiantis mano, kaip kūrėjo, viziją”, – apie kūrybinį procesą pasakoja Napo.

Sostinės muzikinėje scenoje nuo paauglystės grojantis Leonas Rėčkus-Napo šiuo metu daugiausia kūrybinės energijos atiduoda alternatyvaus roko grupėje „Abudu“. Ankstesni jo darbai – kompiliacijoje „Ritmo Kovos IV“ išleistas kūrinys „Particles Scattered“ (2015 m.), albumas „Improving Ourselves“, 2014-ųjų lapkritį pasirodęs „Bandcamp“ platformoje, bei Jungtinės Karalystės leidybinės kompanijos „Senseless Records“ išleistas „Close and Narrow EP“ (2014 m.).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos