baneris leidinys

senjorai svente
Nuotr. Susirinkę senjorai dalinosi džiaugsmais bei rūpesčiais, klausėsi jiems skirtos muzikinės programos.

Spalio 1-ąją minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ta proga garbaus amžiaus šakiečiai susirinko vėliau – spalio 7-ąją, po Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos suvažiavimo. Šventėje pasidalinta rūpesčiais ir džiaugsmais, sulaukta garbių svečių, draugų iš nevyriausybinių organizacijų, netrūko sveikinimų, dainų, senjorai pasijuto oriai.
 
Daug gražių padėkos žodžių išsakyta Onutei Valaitienei, apjungusiai rajono pagyvenusius žmones į vieną organizaciją – Pagyvenusių žmonių asociaciją.

O. Valaitienė vietoj oficialios ataskaitos apie organizacijos veiklą dalinosi prisiminimais iš neseniai Vilniuje įvykusio Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos suvažiavimo, kuris šakiečių delegacijai paliko puikių emocijų.

„Sėdėjome salėje, kurioje apie 800 žmonių. Ir tokia didybė, darna, susiklausymas tvyrojo. Mes jautėmės oriai… Nuo kiekvieno mąstymo priklauso, ar tu senjoras, ar ne”, – citavo suvažiavime kalbėjusių žmonių pasisakymus O. Valaitienė, o kalbą užbaigė europarlamentarės Vilijos Blinkevičiūtės pasakytais žodžiais: „Už skaičiaus nepamirškite ir žmogaus.“

Pagyvenusių žmonių asociacijos vardu O. Valaitienė padėkojo jos aktyviausiems nariams: Marytei Žemaitienei, Onutei Liukaitienei, Vitalijai Staugaitienei, Laimutei Šnipienei, Aldonai Opulskienei, Liudai Gailienei. O į sceną įžengę dešimt asociacijos tarybos narių buvo pagerbti gėlių žiedais ir nuoširdžiais palinkėjimais. Tarybos narė L.Gailienė supažindino su nuveiktais darbais – vykusia linksma Kalėdine popiete, dalijosi prisiminimais iš ekskursijų po Lekėčių ir Žemaitijos kraštą bei Vilnių.

„Dažniau apsikabinkim, nusišypsokim, juk tai nieko nekainuoja“, – kalbėjo lekėtiškė L.Gailienė.

Su amžiumi ateina patirtis, supratimas ir išmintis. Dalintis ta išmintis susirinkusius kvietė šventėje dalyvavęs vicemeras Edgaras Pilypaitis. Jis visiems linkėjo drūtos sveikatos.

„Juk už jokius pinigus sveikatos nenusipirksi, todėl tegul Dievulis jos jums nepagaili. Linkiu neprarasti optimizmo ir humoro jausmo“, – kreipėsi į susirinkusius vicemeras ir pasiūlė pagyvenusius žmones vadinti originaliau – amžėjančiais...

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė žmogaus gyvenimą palygino su metų laikais.

„Šiandien yra ruduo, tai sukauptos ne tik rudens gėrybės, bet ir žmogaus vertybės. Visa tai jūs dalinatės su mumis. Linkiu dar ilgai tuo dalintis su visais“, – kalbėjo vedėja.

Šventės dalyvius smagiai nuteikė Šakių kultūros centro kolektyvai – vyrų ansamblio „Akordas“ dainos, liaudiško muzikavimo kapelijos „Uzarėlis“ atliekami romansai. Savo apsilankymu ypač pradžiugino Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ dainorėliai, kurie atėjo pasveikinti savo močiučių ir senelių vaikiškomis dainomis ir nuoširdžia šypsena.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos