baneris leidinys

Praėjusią savaitę Sintautų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Mozaika“ respublikiniame konkurse „Sidabriniai balsai“ buvo pripažintas absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu. Gegužės mėnesį „Mozaikai“ įteiktas prestižinis „Aukso paukštės“ apdovanojimas. Dar tada buvo pažadėta šiam kolektyvui skirti 3 tūkst. eurų premiją, tačiau ji iki šiol neskirta.

Gegužės mėnesio Finansų komiteto posėdžio protokole užfiksuota ansambliui skirti 3 tūkst. eurų premiją. Rajono meras Juozas Bertašius tuomet sakė: „Moterų vokaliniam ansambliui „Mozaika“ buvo įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas nominacijoje „Geriausias vokalinis ansamblis ir vadovas“. Siūlau pritarti, kad ansambliui būtų skirta 3000 eurų premija.“
 
Komitete taip pat aptarta, jog premija būtų skirta iš rajono savivaldybės biudžeto lėšų, kai jis bus tikslinamas. Nuo protokolinio sprendimo priėmimo praėjo beveik pusmetis laiko. Ar premija skirta? Ne. Tai patvirtino ir rajono savivaldybės Biudžeto ir turto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė.

„Rajono savivaldybės taryba nusprendusi skirti premiją, tad iki metų pabaigos pinigai bus skirti. Kadangi čia – viešasis sektorius ir biudžetiniai metai yra biudžetiniai metai, įsipareigojimus turime įvykdyti per metus. Manau, kai pradėsime rinkti žemės nuomos mokestį, turėsime viršplaninių lėšų ir mes tikrai su jais atsiskaitysime“, – informavo E. Grigaitienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

92

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos