baneris leidinys

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia vasario 24 d. 10 val. rašyti jau dešimtą kartą organizuojamą Nacionalinį diktantą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją. Šakių rajono savivaldybėje diktantas bus rašomas miesto viešojoje bibliotekoje.

„Kviečiu visus lietuvių kalbos mylėtojus skirti 45 min. savo laiko pasitikrinti kalbos žinias. Pirmą kartą diktantas organizuojamas penktadienį. Tikimės, kad įmonių ir organizacijų atstovai, aukštųjų mokyklų studentai, moksleiviai paragins vieni kitus susiburti ir rašyti diktantą savo darbo ir mokslo vietose. Diktantas nėra egzaminas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba“, sakė Nacionalinio diktanto vertinimo komisijos pirmininkė Aldona Šventickienė.
 
Tradiciškai diktantą bus galima rašyti bibliotekose, savivaldybių salėse, mokyklose. Užsienio lietuvių bendruomenės iš organizatorių gaus diktanto įrašą ir galės rašyti joms patogiu laiku šeštadienį, vasario 25 d.

Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio. Pernai Nacionalinį diktantą rašė daugiau nei 8000 žmonių.

Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 27 d. svetainėse www.diktantas.lt, DELFI ir www.vlkk.lt (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos