baneris leidinys

cirko diena
Nuotr. Sudėtingesnių cirko triukų vaikus mokė Šakių cirko mokyklos vadovė Itana Januševičienė (kairėje) ir cirko artistas Juras Pratusevičius.


Šakių cirko mokykla, paminėdama tarptautinę cirko dieną, pakvietė mažuosius Šakių vaikų lopšelių-darželių „Berželis“ ir „Klevelis“ auklėtinius pasimokyti cirko elementų, pasižiūrėti artistų pasirodymo.
 
Balandžio 14 dieną 4–7 metų vaikai kartu su auklėtojomis skubėjo į Šakių kultūros centrą, čia juos pasitiko cirko mokyklos vadovė Itana Januševičienė bei cirko artistai.

Vaikus pasveikinęs Šakių kultūros centro vadovas Raimondas Januševičius jų klausė, ar visi yra buvę cirke, ar nenorėtų patys būti cirko artistais.

„Šiandien jums atskleisime cirko užkulisius ir jūs pamatysite, kaip gimsta cirko pasirodymai. Tuomet galėsite įvertinti, ar lengva, ar visgi sunku padaryti gražų cirko numerį“, – kalbėjo R. Januševičius ir linkėjo linksmai ir saugiai praleisti valandėlę cirko mokykloje.

Dideliu būriu mažylių rūpinosi trenerės Kristina Umaraitė, Mantė Jasilionytė bei I. Januševičienė, joms talkino ir kiti cirko mokyklos nariai.

Vieni vaikai, trenerės K. Umaraitės pamokyti, minkštu čiužiniu šauniai šuoliavo lyg zuikiai ar varlytės. Kitai grupelei M. Jasilionytė rodė, kaip grakščiai galima atsistoti ant vienos kojos ir dar rankose laikyti po skarelę. Vaikai labai stengėsi stovėti kregždutės poza, o lengviausiai pasisekė pralįsti pro lankus.

Vaikai treniravosi ir su kita cirko įranga: cirko artistas Juras Pratusevičius drąsiausius berniukus pamokė, kaip reikia taisyklingai kaboti ant pakabinamų lankų, kitiems vaikams padėjo kopti ant virvių, o mergaitėms leido lipti kabančiais kaspinais.

Bene labiausiai vaikams patiko verstis kūliais – šio cirko numerio net mokyti nereikėjo – visi vienas paskui kitą tai darė puikiai.

Šauniai pasportavę, susipažinę su cirko mokyklos atributika, vaikai susėdo ir stebėjo cirko mokyklos gimnasčių Augustės ir Agnės pasirodymą, galveles pakėlę stebėjo oro akrobatės Augustės triukus ant kaspinų bei kitų cirko artistų paruoštus numerius.

O pamokos pabaigoje dar kartą visi – ir vaikai, ir cirko artistai bei jų vadovai – sustojo į ratą, žaismingai landžiojo po cirko palapine, sukeldami Šakių kultūros centre tikrą audrą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos