baneris leidinys

Liepos 9 d. Gerdžiūnų laisvalaikio salėje buvo atidaryta kriūkietės Redos Baranauskaitės ir Karolinos Leknickaitės (Panaros k., Druskininkų sav.) piešimo darbų paroda. Jaunas kūrėjas sveikino artimieji, Kriūkų ir Gerdžiūnų bendruomenės.

Piešti mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji. Vieniems tai saviraiška, kitiems – profesija.
 
Kriūkietę Redą piešimas lydi nuo vaikystės. Mergina atviravo, kad piešdavo su bet kuo ir bet kur, net mamos lūpų dažais bandė piešti ant spintelių.

R. Baranaukaitė piešti mokėsi Šakių rajono meno mokykloje. Baigusi Kriūkų dešimtmetę, vėliau Lukšių Vinco Grybo gimnaziją, menus krimto Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete, šiemet įgijo Stiklo, keramikos, odos, tekstilės menų bakalaurą. Kolegijoje Reda susipažino su K. Leknickaite, kartu ir surengė parodą Gerdžiūnuose. Parodoje eksponuojami 22 merginų darbai, piešti pastelėmis, pieštukais ir tušu. Piešiniuose žmonių portretai, paukščiai, miško motyvai, daiktai.
„Norėjau pabandyti piešti įvairiomis priemonėmis ir technikomis. Dar patinka daryti odos dirbinius, žavi knygrišyklos menas. Bet toliau svajoju studijuoti juvelyriką“, – savo planais dalinosi R. Baranauskaitė. Dvidešimt dvejų metų mergina neslėpė, kad jų šeimą sieja giminystė su skulptoriumi Vincu Grybu.

Dviejų jaunų kūrėjų pieštus piešinius galima pamatyti apsilankius Gerdžiūnų laisvalaikio salėje visą liepos mėnesį.

Parodos atidarymo metu piešėjas gitara atliekamais kūriniais pasveikino parodą suorganizavęs Juozas Bacevičius (Zuzė).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos