baneris leidinys

Praėjusį šeštadienį Ariogaloje, Raseinių r., vyko tradicinis, jau 27-asis, tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 mūsų rajono gyventojų, nemažai jaunimo.

Iš visų Lietuvos kampelių suvažiavę sąskrydžio „Su Lietuva širdy“ dalyviai šventę pradėjo eisena į Dubysos slėnį, šv. Mišias aukojo arkivyskupai Sigitas Tamkevičius ir Lionginas Virbalas. Įžiebus šventinį aukurą prasidėjo oficiali šventės dalis, apie 8 tūkst. susirinkusiųjų sveikino Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Gvidas Rutkauskas. Sąskrydyje priimtos trys rezoliucijos: dėl Lukiškių aikštės memorialo, politinės padėties ir tremtinių socialinių garantijų.
 
Programoje – filmų peržiūra, paskaitos, kareiviška košė, galimybė paaukoti kraujo, edukaciniai užsiėmimai, pokalbiai apie partizanų gyvenimą, koncertai ir pan.

Pasak sąskrydyje dalyvavusio Vilhelm Haase, diena parėjo ir greitai, ir turiningai, nes programa išdėliota taip, kad tiek vyresnieji, tiek jaunimas turi ką veikti, kuo užsiimti.

„Sąskrydžiai tikrai tobulėja, bet labiausiai džiugina, kad į juos noriai važiuoja jaunimas, draugiškai pasiginčija, kas neš vėliavą, ir smagiai praleidžia laiką“, – mintimis dalijosi V. Haase.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos