baneris leidinys

bieliukas
Nuotr. Tautodailininkas Andrius Bieliukas XIII Sūduvos krašto liaudies meno parodoje-konkurse „Aukso vainikas“ laimėjo I vietą ir sausio mėnesį savo darbus eksponuos respublikinėje liaudies meno parodoje-konkurse, kuris vyks Rokiškyje.

Kiekvienas ruduo rajono tautodailininkų bendrijos „Dailius“ nariams yra lyg kūrybinių išbandymų metas, nes kasmet yra organizuojamos regioninės atrankinės „Aukso vainiko“ parodos. Šiais metais spalio 19 d. atrankinė paroda vyko Marijampolės kultūros centre ir joje dalyvavo būrelis rajono tautodailininkų.
 
Kalvis ir medžio drožėjas Valdas Paukštys parodai pristatė verpstes, karpinių meistrės Genutė Bučiūnienė ir Teresė Stravinskienė eksponavo margučius, medžio drožėjas Eirimas Martūnas parodai atvežė savo drožybos darbus, o Andrius Bieliukas atstovavo kryždirbystės menui. Visiems autoriams Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė įteikė padėkas už Sūduvos krašto tautodailės tradicijų puoselėjimą, o tautodailininkas A. Bieliukas šiais metais XIII Sūduvos krašto liaudies meno parodoje-konkurse „Aukso vainikas“ laimėjo I vietą ir sausio mėnesį savo darbus eksponuos respublikinėje liaudies meno parodoje-konkurse, kuris vyks Rokiškyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos