baneris leidinys

Spalio 27-osios vakarą Lietuvos ritualinių paslaugų asociacijos įmonės šalia savo pastatų arba jų viduje uždegė žvakutes, išdėliotas „M“ raidės forma. Akcijos „Memoria“ (liet. atminimas) dalyviai taip reiškia pagarbą tiems, kuriuos padėjo palydėti į amžino poilsio vietą, taip pat tiems, kurių nebėra ir kurių kapų niekas neaplanko.

„Memoria“ žvakutės sužibo 19-oje vietų įvairiuose Lietuvos miestuose. Prie akcijos prisijungė ir UAB „Šakių laidotuvių namai“. Žvakutės degs iki lapkričio 2-osios vakaro. „Šakių laidotuvių namai“ direktorė Janė Dėdinienė sako, kad jos vadovaujamos bendrovės „Išėjusių atminimo“ skverelyje atminties žvakutė dega beveik nuolat.
 
Informuojama, kad akcijos „Memoria“ vienas tikslų – palaikyti mirusiųjų pagerbimo tradiciją ir ypač jaunimą paraginti šią tradiciją saugoti, per Vėlines susikaupti ramybėje, prisiminti amžiams išėjusius protėvius, visus artimuosius ir Tėvynei nusipelniusius žmones, o žvakutę uždegti net tik ant savo artimojo, bet ir ant pamiršto arba dėl svarbių priežasčių neaplankyto kapo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos