baneris leidinys

vainikas seneliams
Nuotr. Šakių moterų veiklos klubo prezidentė Aurelija Grinkevičienė (antra iš dešinės) Advento vainiką perdavė Senelių globos namų vadovei Vidai Pulokienei, visiems jos globotiniams linkėdama kuo stipresnės sveikatos ir gražių švenčių.

Gruodžio 3-iąją, praėjusį sekmadienį, prasidėjo šventinis Advento laikotarpis. Šakių moterų veiklos klubo moterys, kelias savaites kūrusios šventinius vainikus, nusprendė surengti kalėdinę Gerumo akciją ir savo rankų darbo vainikais prieš pat Advento pradžią nudžiuginti tuos žmones, kuriems mūsų dėmesio ir atjautos reikia labiausiai.
 
„Šis Advento vainikas papuoštas keturiomis žvakelėmis, simbolizuojančiomis keturias savaites iki Kristaus gimimo. Tad pirmąją jau galėsite uždegti šį sekmadienį. Ir taip po žvakelę iki pat šv. Kalėdų“, – kalbėjo Šakių moterų veiklos klubo prezidentė Aurelija Grinkevičienė, praėjusį penktadienį kartu su dar keliomis klubietėmis lankydamasi Šakių senelių globos namuose.

Pasak jos, Advento vainikas gaminamas su meile, be to, tik iš natūralių gamtinių medžiagų. VšĮ „Šakių parapijos globos ir užimtumo centro“ vadovė Vida Pulokienė ir globos namų gyventojai neslėpė, kad yra nudžiuginti šakiečių moterų parodytu nuoširdumu.

Praėjusį sekmadienį pirmoji žvakelė ant klubo moterų padovanoto Advento vainiko taip pat uždegta ir VšĮ „Namai visiems“ būsimos labdaros valgyklos patalpose. Kad artėjančių šv. Kalėdų laukimas būtų kuo jaukesnis ir šviesesnis, šakietės moterys po Advento vainiką padovanojo ir visoms aštuonioms šeimynoms, įsikūrusioms kunigo Virginijaus Kelerto vadovaujamuose Šakių vaikų globos namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos