baneris leidinys

Projektas „Pozityvus dienoraštis“ surado Šakių viešąją biblioteką ir dėmesį atkreipė į jų akciją „Aklas pasimatymas su knyga“.

Bibliotekos bendruomenė džiaugiasi, kad pozityvu.lt komanda atvyko į Šakius ir nufilmavo trumpą reportažą apie biblioteką bei minėtą iniciatyvą. Bibliotekos Aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Eringienė džiaugėsi, kad įstaiga stereotipinį bibliotekos suvokimą jau seniai paneigė. 80 metų skaičiuojanti Šakių viešoji biblioteka vienija bendruomenę, čia vyksta renginiai, parodos, įvairios iniciatyvos, susibūrimai. Biblioteka kasmet leidžia savo kalendorių, o šį vasarį vykdė akciją „Aklas pasimatymas su knyga“, kai skaitytojai galėjo parsinešti namo į popierių suvyniotą jiems nežinomą knygą.
 
Pozityvu.lt tikslas – 1000 nufilmuotų teigiamą žinią skleidžiančių istorijų, kurios įkvėptų žmones matyti gėrį. Siekiama atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti.

„Norime keisti žmonių mąstymą ir padėti jiems galvoti pozityviai, įkvėpti sektinu pavyzdžiu, mažinti neigiamų naujienų skaičių“, – sako pozityvu.lt komanda.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos