baneris leidinys

Kovo 17 d. Vilkaviškio kultūros centre šauniausios Sūduvos kapelos rungėsi dėl teisės atstovauti savo kraštui rudenį vyksiančioje 49-ojoje respublikinėje „Grok, Jurgeli 2018“ šventėje. Tarp devynių Šakių, Vilkaviškio, Kybartų rajonų ir Kazlų Rūdos kapelų daugiausiai žiūrovų balsų surinko Lukšių kultūros centro Zyplių dvaro kapela.

Sūduvos kaimo kapelų varžytuvėse „Grok, Jurgeli 2018“ tradiciškai kapelas vertino renginio žiūrovai ir ekspertų komisija, kurie ir išrinko du geriausius kolektyvus, atstovausiančius Sūduvai respublikinėje šventėje, kuri vyks spalio 20 d. Kauno sporto halėje.
 
Žiūrovų simpatijos ir balsai šiemet atiteko Lukšių kultūros centro Zyplių dvaro kapelai, o komisijos nariai nubalsavo už Kybartų kultūros centro Virbalio kultūros namų kapelą „Pliumpa“.  

Pasak Zyplių dvaro kapelos vadovo Remigijaus Poderio, svarbiausia dalyvauti, o ne vien siekti nugalėtojo titulo. Paklaustas, ar tikėjosi pelnyti daugiausiai žiūrovų simpatijų, kapelos vadovas prisipažino: „Likome maloniai nustebinti.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos